banner5

banner29

Aşı ücretsiz mi olacak? Erdoğan açıkladı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aşı konusundaki soru işaretlerine noktayı koyarak ''Vatandaşlarımız herhangi bir ücret ödemeden aşıya ulaşabileceklerdir. '' ifadelerini kullandı.

Gündem 30.11.2020, 21:08
Aşı ücretsiz mi olacak? Erdoğan açıkladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önerliğinde toplanan Kabine Toplantısı sonrası kısıtlama ve yasaklar açıklandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı kısıtlama ve yasaklar sonrası koronavirüs aşısı ile ilgili bilgi verdi. Peki, koronavirüs aşısı ücretli mi ücretsiz mi olacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kabine toplantımızın ilk ve en önemli konusu koronadaki gelişmelerdi. Dünyanın her yerinde hiç görülmedik bir tırmanışa geçen salgın maalesef ülkemizde de etkili oluyor. Yeni bir takım tedbirleri hayata geçireceğimizi paylaşmıştık. Vaka sayılarının 30 bine dayanmış olması hepimizin daha dikkatli davranmasını gerektirmektedir. Salgının olumsuz etkisini azaltmak için insan hareketliliğini en aza indirmeyi amaçlayan bu tür çarelerden başka bir şey bulunmuyor. Belirlediğimiz salgın tedbirlerine harfiyen uyulmasını bekliyoruz." dedi.

Erdoğan, koronavirüs aşısıyla ilgili "Aşı konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İlk etapta 50 milyon dozluk bir anlaşma yapmış bulunuyoruz. Vatandaşlarımız herhangi bir ücret ödemeden aşıya ulaşabileceklerdir. Önümüzdeki ay sağlık çalışanlarının aşılanması inşallah başlayacaktır." diye konuştu.

Yorumlar (1)
Ilhan 2 ay önce
10 bin falan olsun.parası olan yaptırsın. Beleş oluşu hoşuma gitmedi.tahminim aşı zorunlu olacak.bunun için ücretsiz.
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?