banner29

Atakan'ın annesine karşı tavrı tepki çekti! 'İlim geride kaldı, illa edep'

Tüm Türkiye'nin İdlib gündemini unutmasına ve dünyada yayılan Koronavirüs meselesiyle ilgilenmesine ara vermesine neden olan 10 yaşındaki Atakan, televizyonculara verdiği röportaj sırasında annesine karşı takındığı tavır, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.

Gündem 21.02.2020, 01:09 21.02.2020, 01:39
Atakan'ın annesine karşı tavrı tepki çekti! 'İlim geride kaldı, illa edep'

Beş ayda okuduğu 250 kitap okuduğunu söyleyen ve felsefe üzerine ortaya attığı aforizmalarla bütün dikkatleri üzerine toplayan 10 yaşındaki Atakan Kayalar, bir anda sosyal medyanın gündeminde baş köşeye oturdu. Hal ve davranışlarıyla herkesin tepkisini çeken "Filozof" lakaplı 10 yaşındaki çocuk, televizyon kanallarının canlı yayını sırasında annesine karşı takındığı ayıplanacak tavır nedeniyle tüm Türkiye'nin tepkisini çekti.

"SENİ ŞÖYLE ALALIM BİZ"

Televizyon kanallarının, "Deha" dediği Atakan'ın annesi Hülya Kayalar, basın mensuplarının röportaj isteğini "Çok heyecanlıyım. Özür dilerim" diyerek geri çevirmesinin ardından Atakan'ın araya girerek "Tamam. Seni şöyle alalım" demesi neredeyse bütün sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

"SOSYAL MEDYANIN ESERİ"

Bazı kullanıcılar, "Bu çocuğun popülerliği bittikten sonra ne kadar kötü olacağının farkında mısınız?", "Bu çocuğun birisi alsın artık medya önünden", "Sosyal medyanın eseri bu olur zaten" diyerek görüntülere tepki gösterdiler.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?