banner5

banner29

Ateizm TV'de satanistler şeytanı böyle selamladı: Hail Lucifer

Ateizm TV'de yayınlanan bir programa konuk olan satanist gençlerin 'hail lucifer' diyerek şeytanı selamlaması sosyal medyanın gündemine oturdu.

Gündem 06.12.2020, 14:59 06.12.2020, 15:13
Ateizm TV'de satanistler şeytanı böyle selamladı: Hail Lucifer

Ateizm TV, satanist gençleri konuk etti. Sosyal online yayınlanan programın kapanış kısmında moderatör, konuklarından son sözlerini istedi.

ŞEYTANI SELAMLADI

Konuk satanist gençlerden biri, son sözlerinde "Hail Lucifer" ifadesini kullanarak şeytanı selamladı. Bu sırada sözlerini tam olarak tamamlayamadan bağlantının kopması sosyal medyada kısa sürede gündem oldu. O anların görüntülerine ilişkin çok sayıda caps ile mizah üretildi.

"ANNEM ŞEYTANI ÇOK SEVİYOR, SADECE BİRAZ ALLAH KORKUSU VAR"

Konuklardan bir diğeri ise, "Artık hakkımızdaki önyargıların kırılmasını istiyoruz. Zararlı bir inancımız yok normal insanlarız. Selam olsun şeytana. Annem beni destekliyor. Annem şeytanı da çok seviyor. Sadece biraz allah korkusu var." dedi.

Yorumlar (3)
tugo 2 ay önce
..zavallı budalalar...
KAROL FILIZ 2 ay önce
Tam gerizekalı topluluğu yaradana karşı gelip iblisi yoldaş secen beyinsizler
BAHADIR ALPTEKİN 2 ay önce
bunlar hiç değilse dürüst bir biçimde açıkça söylüyorlar.. peki logosuna baphomet (şeytan) koyan Sağlık Bakanlığı'nı ve bu bağlamda devlettteki şeytanın gizli çocuklarını ne yapacağız ? (bknz: 2018 den önceki ve sonraki sağlık bakanlığı logoları)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?