banner29

Avukat İbrahim Ergin'in ölümünde ihmal mi var?

29 Nisan tarihinde Aksaray'da, Aksaray Barosu Avukatlarından Avukat İbrahim Ergin, boşanma davasını yürüttüğü bayan müvekkilinin kocası tarafından çalıştığı büroda kurşunlanarak öldürülmüştü. Cinayetin ardından kendi canına da kıyan öfkeli kocanın hakkında bir takım ihmaller olduğu iddia edildi! Peki neydi bu iddialar? İşte detaylar...

Gündem 02.05.2019, 14:54 02.05.2019, 17:05
Avukat İbrahim Ergin'in ölümünde ihmal mi var?

29 Nisan tarihinde Aksaray'da, Aksaray Barosu Avukatlarından Avukat İbrahim Ergin boşanma davasını yürüttüğü müvekkilinin eşi Abdurrahman Ergün tarafından çalıştığı büroda kurşunlanarak öldürüldü. Olayın yaşanış tarzı ve süreçle alakalı haber merkezimize ulaşan bilgileri derlediğimizde Aksaray Emniyet'inin konuyla alakalı bir dizi ihmali olduğu gündeme geldi.

"Bugün yarın bir suç işleyebilir"

Habervakti.com'un edindiği bilgilere göre, Aksaray'ın sevilen isimlerinden Ergin'i öldüren Abdurrahman Ergün'ün yakınları: ''Abdurrahman Ergün silah taşıyor! Bugün yarın boşandığı eşi yada yakınlarına yönelik bir eylem gerçekleştirebilir. Emniyet olarak tedbir alınmalı'' ihbarında bulundukları ancak Emniyetin bu ihbarı gerektiği ciddiyetle değerlendirmediği belirtildi!

Habervakti/özel

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?