banner29

Ayetlerle dalga geçtiğini inkar eden Aygün'ün Facebook'ta bir paylaşımı daha ortaya çıktı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’nı aklınca eleştirirken dini değerleri alenen aşağılamaya kalkışan sözde gazeteci Hakan Aygün, Twitter’daki “Ey IBAN edenler” şeklindeki paylaşımını inkar etmişti. Aygün’ün Facebook hesabında da benzer bir paylaşım yaptığı ortaya çıktı.

Gündem 03.04.2020, 16:24
Ayetlerle dalga geçtiğini inkar eden Aygün'ün Facebook'ta bir paylaşımı daha ortaya çıktı!

Halk TV'nin eski yöneticisi Hakan Aygün, Twitter hesabında yer alan “ey IBAN edenler” ifadesi nedeniyle gözaltına alındı.

Hakan Aygün söz konusu tweetin kendisinin yazmadığını, retweet olarak sayfasına geldiğini söyledi.

Bodrum'daki teknesinde Perşembe günü gözaltına alınan Aygün emniyetteki ifadesinin ardından savcılığa ifade verecek. Aygün Türk Ceza Kanunu'nun 216. maddesi uyarınca sorgulanacak.

Benzer rezilliği Facebook'ta da yapmış

Milli Dayanışma Kampanyası'na dair söz konusu paylaşımı yapan Aygün'ün Facebook hesabında da benzer bir paylaşım olduğu belirlendi. Aygün'ün Facebook hikayesinde, "Corona Suresi" ifadelerini kullanarak büyük bir skandala daha imza attığı görüldü.

İşte söz konusu paylaşım:

Yorumlar (3)
Günel 1 yıl önce
İblis Heç Vakt Doğru Yola Kayıtmaz Şu İnsanda İblisden Kötülük Öyrenip Çok Zor Allah İslah Etsin HDP PKK Yürüyen İblis KURANİ KERİM İslam Dini Dua İbadet Ne Olduğun Anlamayan İnsandan İnsan Olmaz
ALİ İHSAN 1 yıl önce
ALLAH BELASINI VERSİN
akasya 1 yıl önce
vay ş...z vay
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?