banner29

Babacan Cephesi 'Suat Kılıç' iddiasının yarısını doğruladı!

Geçtiğimiz günlerde Ekonomi eski Bakanı Ali Babacan tarafından kurulması beklenen yeni partiye katılacağı iddia edilen Spor eski Bakanı Suat Kılıç ile ilgili öne sürülen haberlerin gerçek olduğu ortaya çıktı. Babacan'a yakın kaynaklar haberi doğrularken İl Başkanlık görevinin netlik kazanmadığı açıklandı.

Gündem 21.12.2019, 16:08
Babacan Cephesi 'Suat Kılıç' iddiasının yarısını doğruladı!

Ali Babacan cephesinden Suat Kılıç iddiasına cevap!AK Parti Samsun eski Milletvekili ve eski Spor Bakanı Suat Kılıç'ın Ali Babacan'ın kuracağı partiye katılacağı belirtildi. Kılıç'ın yeni partinin Samsun İl Başkanlığını üstleneceği iddiası ise doğrulanmadı.

 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün desteği ile hareket eden Ali Babacan'ın liderliğinde kurulması beklenen yeni partiye Samsun eski Milletvekili ve eski Spor Bakanı Suat Kılıç'ın da katılacağı öğrenildi.

Kaynaklar İl Başkanlığı görevini doğrulamadı

Samsun yerel basınında, Suat Kılıç'ın yeni partinin il başkanlığını üstleneceği iddiası yer alırken, Babacan'a yakın kaynaklar konunun henüz netlik kazanmadığını belirtti.

Kılıç'tan konu ile ilgili şu ana dek herhangi bir açıklama gelmezken, Babacan'ın çalışma ekibi içerisinde yer alan ve yeni partinin kurucuları arasında olması beklenen bir ismin aktardığına göre, Kılıç Babacan öncülüğündeki yeni oluşumda yer alacak. Ancak Samsun İl Başkanlığı yerine partide üst düzey bir noktada görev alması düşünülüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?