banner29

Bahçeli: Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra...

MHP Lideri Devlet Bahçeli, hem sanatçılarla ilgili görüşlerini paylaştı, hem de komedyen Cem Yılmaz için "Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem" dedi.

Gündem 11.05.2019, 15:44
Bahçeli: Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra...

Yüksek Seçim Kurulu'nun 31 Mart'taki seçimleri iptal etmesi ve 23 Haziran'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi için yeniden sandığı işaret etmesinin ardından gündem yeniden seçim oldu.

İmamoğlu'na destek vermeyen sanatçılar kısa sürede hedef haline getirilirken, destek mesajı atan isimlerden biri olan komedyen Cem Yılmaz'a, MHP Lideri Bahçeli'den yanıt geldi.

TV'ler 'olmayan' sanatçıları 'olur' hale getiriyor

Gazetecilerle iftar programında bir araya gelen Bahçeli, sanatçılardan gelen tepkilerle ilgili olarak şunları söyledi:

"Türkiye’de TV’ler olmayan sanatçıları olur hale getiriyorlar. O kadar yükseldikten sonra bir laf etmesi lazım. Onları dikkate almıyorum ben.

Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever ve çok güler. Ben ise onu görünce ‘önce bir elbiseni değiştir’ derim. Kravat tak, hatta takma başka bir şeyler yap.

Yüzde 51'e saygı duyulmalı

Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma.Yüzde 49’u sevebilirsin ama yüzde 51’e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?