banner29

Bahçeli'den alçak saldırıya sert tepki! 'Şam'a girmeyi şimdiden...'

Esed rejiminin 5 askerimizi şehit ettiği alçak saldırıya sert tepki gösteren MHP Lideri Devlet Bahçeli, "Türk milleti gerekirse artık başkan bir seçenek de görülmezse Şam'a girmeyi şimdiden planlamalı ve zalimleri yerle yeksan etmelidir. Diyorum ki yansın Suriye yıkılsın İdlib kahrolsun Esad." dedi.

Gündem 11.02.2020, 11:20
Bahçeli'den alçak saldırıya sert tepki! 'Şam'a girmeyi şimdiden...'

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satırbaşları;

lazığ'daki depremin ardından ortaya konan milli birlik ve beraberlik tablosu memnuniyet vericidir. Türk milleti tarih boyunca felaketlere teslim olmamıştır. Deprem felaketi, çığ düşmesi ve uçak kazasında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Deprem üzerinden siyaset yapan provokatörler ortaya çıkmıştır. 1999 Marmara depremi ile Elazığ depremini tartıya çıkarmak ayıp değil midir? Ahlaksızlık değil midir? Depremler arasında siyasi kıyas yapma, birlik ve kardeşlik duygusuna hançer sallamaktır.

Gerekirse Şam'a girmeli ve gerekeni yapmalıyız. Esed devrilmelidir, zulüm şatoları yıkılmalıdır.

Bilinsin ki, Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Esed savaş suçlusudur. Hak ettiği cezayı almalıdır. Türkiye'de tek adam rejimi yalanlarını atanların Esed'i görmezden gelenler dökülen kana ortaktır. Türk devletini suçlayanlar Kılıçdaroğlu ve diğerleri vatana ihanet içerisindedir.

Kılıçdaroğlu FETÖ'nün siyasi ayağını açıklayacakmış. Boy aynasına baksa ayağı da gövdeyi de görecektir. 15 Temmuz başarılı olsa darbenin Cumhurbaşkanı, Başbakanı kim olacaktı? Kılıçdaroğlu burada görev alacak mıydı?

Yorumlar (1)
tugo 1 yıl önce
...Baba, Sauriye, İdlip yanıp yıkılmasın. Şam'a girip şu esed zibidisini paketleyelim, süper hızlı bir seçim düzenleyelim, Türkiye'deki Suriyeli kardeşlerimiz de seçime katılsınlar... muhteşem olur... korkmayın, kimsenin kılı kıpırdayamaz...rusya, abd, çin öyle baka kalırlar...
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?