banner30

banner29

Bahçeli yerden yere vurmuştu! Davutoğlu'ndan cevap gecikmedi...

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, "Serok Ahmet’in PKK özlemi, Babacan’ın HDP sevdası, Kılıçdaroğlu’nun bölücülük merakı siyasette üçüncü bir blok arayışı değil düpedüz vatana ihanettir" sözleri sonrası kendisini savunmaya çalıştı.

Gündem 26.02.2020, 16:28 26.02.2020, 16:35
Bahçeli yerden yere vurmuştu! Davutoğlu'ndan cevap gecikmedi...

MHP Lideri Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün yaptığı grup toplantısında Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun genel başkan yardımcılarının HDP kongresine katılmasını sert dille eleştirerek "Serok Ahmet’in PKK özlemi, Babacan’ın HDP sevdası, Kılıçdaroğlu’nun bölücülük merakı siyasette üçüncü bir blok arayışı değil düpedüz vatana ihanettir" demişti.

Davutoğlu kendisini savundu

Bahçeli'nin sert eleştirileri karşısında kendini savunmaya çalışan Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Ayhan Sefer Üstün ile Vahdettin İnce'nin HDP'nin 4. Olağan Kongre'sine katılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Davutoğlu, Danışma meclisi toplantısında tüm partilerin genel başkanvekillerinin bir araya gelerek söz alıp konuştuğunu belirterek, "Bu yadırganmıyorsa bir davete icabet etmek neden yadırgansın?" dedi.

Yorumlar (1)
Ha. Can. 1 yıl önce
Ittifakin her türlüsüne karsiyiz. Basta isini yapan varken baskasini aramayada karsiyiz devleti eskiden nasil yönetenlerede karsiyiz. Iyiki varsin medya eksik olmasin herseyi meydana cikariyor. Fakat yalan yanlis yazilanlarada bildigimiz icindirki. Karsiyiz.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?