banner29

Bahçeli'yi eleştiren Akşener'e MHP'den sert yanıt!

Meral Akşener'in "Bahçeli yakında Sayın Öcalan da der" açıklamasına MHP kanadından, "Demirtaş'a özgürlük diye gezeceksin sonra da Genel Başkan'a ipe sapa gelmez sözlerle saldıracaksın" yanıtı geldi.

Gündem 14.05.2019, 13:34 14.05.2019, 13:39
Bahçeli'yi eleştiren Akşener'e MHP'den sert yanıt!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı ortak basın toplantısında  Devlet Bahçeli'nin İmralı'da tutuklu bulunan PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla yaptığı görüşme hakkındaki sözlerine değindi.

İYİ Parti Lideri, "Bahçeli, yıllarca bebek katili dediği terörist başına Öcalan dedi, bir sonraki adım galiba Sayın Öcalan olacak." ifadelerini kullanmıştı.

"DEVE KUŞU GİBİ BAŞINI KUMA GÖMÜP..."

Akşener'in bu açıklamasına, MHP kanadından yanıt gecikmedi.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "PKK’nın siyasi kanadı HDP’ye Kürt siyasi hareketinin temsilcisi diyeceksin, Apo’nun heykelini dikmeye, devlete meydan okumaya kalkan Demirtaş’a özgürlük diye gezeceksin, deve kuşu gibi başını kuma gömüp bu HDP ile seçim ittifakı yapacaksın sonra kalkıp ömrünü Türk milletinin birliğine, dirliğine adamış Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in Sayın Genel Başkanı’na ipe sapa gelmez sözlerle saldıracaksın." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?