banner29

Bakan Albayrak'tan TEMSA müjdesi: Güzel haber...

Üretimini durduran Türkiye'nin önde gelen otobüs üreticilerinden Temsa'ya yönelik Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan güzel haber geldi. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Adana Başkanı Burhan Kavak’ın Temsa konusunda destek isteğine Bakan Albayrak , ''Kısa süre sonra Temsa’dan güzel haber alacaksınız'' mesajı ile cevap verdi.

Gündem 04.01.2020, 11:28
Bakan Albayrak'tan TEMSA müjdesi: Güzel haber...

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği ‘Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı’ Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi.

SON DURUM BAKAN'A İLETİLDİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği şube başkanlarının kendi şehirlerinde iş dünyasının sorun ve beklentilerini dile getirdiği toplantıda MÜSİAD Adana Başkanı Burhan Kavak, Bakan Albayrak’a Temsa’nın son durumunu iletti.

'TEMSA'DAN GÜZEL HABER ALACAKSINIZ'

"Sayın Bakanım, yerli otomobilimizle gurur duyacağımız bir süreç başlamışken Türkiye’nin otobüs markasında üretim durdu. Bu tesisimizin yeniden üretime geçirilmesi konusunda sizlerden destek bekliyoruz” talebine yanıt veren Bakan Albayrak, “Konu gündemimizde kısa süre sonra Temsa’dan güzel haber alacaksınız” yanıtını verdi.

Türkiye'nin önde gelen otobüs üreticilerinden Temsa Aralık ayının ilk haftasında üretimi durdurduğunu açıklamıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?