banner30

banner29

Bakan Koca'dan aşı açıklaması: Sonuçlarını çok yakında göreceğiz

Sağlık Bakanı Koca, 'Aşıda toplam 30 milyon doza ulaştık. Bugün itibariyle ulaştığımız bu sayının sonuçlarını çok yakında, 84 Milyon birlikte göreceğiz.' açıklamasında bulundu.

Gündem 05.06.2021, 01:33
Bakan Koca'dan aşı açıklaması: Sonuçlarını çok yakında göreceğiz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Vefat sayımız bugün 100'ün altına indi. Gösterdiğiniz dikkat ve aşı, giderek her şeyi kontrol altına alıyor. Aramızdan ayrılan hastalarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Sağlıklı günlere dönmek için yol doğru, kararlılıkla devam edelim. Aşıda toplam 30 milyon doza ulaştık. Bugün itibariyle ulaştığımız bu sayının sonuçlarını çok yakında, 84 Milyon birlikte göreceğiz. Sağlıklı günlere dönmek için yol doğru, kararlılıkla devam edelim." dedi.

Yorumlar (1)
ceyda 3 hafta önce
Şimdi bu virüs konusuna değinecek olursak bence hükümet bu konuda milletin canını daha fazla bunatmadan bu yalandan vazgeçmelidir ya da münafıkların fitnesine alet olmayı bırakmalıdır. Çıktı denilen günden beri hiçbir zaman net olarak tarif edilmedi ve hakkında binlerce efsane uyduruldu. Bu da gösteriyor ki gerçekte bir virüs yok ve bu virüs ile kastedilen başka bir şeydir. Bana göre eğer bu şekilde devam ederse hükümetin gelecek seçimde büyük oy kaybetmesine sebep olabilir. İnsanlar maskeyi inandıkları için takmıyor, tam aksine sıkıntı çıkmasın diye takıyor. Şimdi diyelim ki bende virüs var, bu demektir ki ben virüsle yatıp virüsle kalkıyorum, öleceksem önce ben ölürüm, ailem ölür, yani ben onla yaşıyorum beni öldürmüyor da maskesiz seninle bir saatte sana bulaşıp seni mi öldürecek? Bu virüs meselesi ile hükümet ya da devlet vatandaşı istediği gibi Hacivat karagöz kuklasının ipi gibi istediği an manipüle edebileceği bir unsura dönüştürdü. Seçimi kaybettikten sonra maskeyi yasaklasan da bir kıymeti olmaz.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?