banner29

Barbaros Şansal'dan 'Kurban Bayramı'na çirkin saldırı

Modacı olarak bilinen Barbaros Şansal, hayvana karşı işlenen suçların ceza kapsamına girmesi dahilinde kurban kesiminin yasaklanacağını iddia ederek, kurban kesiminin 'işkence ve vahşet' olduğunu ima etmeye çalıştı. Söz konusu iddiasının ardından 'boğulun' diyerek yine kin kustu.

Gündem 11.04.2019, 15:11 11.04.2019, 15:44
Barbaros Şansal'dan 'Kurban Bayramı'na çirkin saldırı

Yaptığı çıkışlarla ara ara gündeme çalışan modacı Barbaros Şansal tepki çekmeye devam ediyor.

KURBAN KESİMİNİ HEDEF GÖSTERDİ

Modacı olarak bilinen Barbaros Şansal, 'bokunda boğul Türkiye' diyerek tepki çekmiş ve hakkında soruşturma başlatılmıştı. Provokatif çıkışlarına devam eden Şansal, bu kez hayvana karşı işlenen suçların ceza kapsamına girmesi dahilinde kurban kesiminin yasaklanacağını iddia ederek 'boğulun' diyerek kin kustu. Milli ve dini değerlere karşı gösterdiği saldırgan tutumu nedeniyle tepkilere maruz kalan ve bunu mağdur edebiyatı olarak sergileyen Şansal'a bir kez daha tepki gösterildi.

İşte o ifadeler: Hayvana şiddet suç olamaz, ceza yasasına girerse kurban yasaklanır! Boğulun!

KURBAN'IN 'İŞKENCE VE VAHŞET' OLDUĞUNU İMA ETMEYE ÇALIŞTI

Şansal'ın çıkışını saçmalık olarak niteleyenlerin, 'kurban kesimi yasaklanırsa, et üretimi de yasaklanır' ifadelerini kullandı. Ama Şansal'ın vermek istediği mesaj, kurban kesiminin 'işkence ve katliam' olduğunu vurgulamak olduğu da vurgulandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?