banner30

banner29

Berat Albayrak'ın babasından karalama kampanyasına cevap!

Geçtiğimiz günlerde yaptığı görevden af talebi Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edilen eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın babası Yazar Sadık Albayrak önemli, açıklamalarda bulundu. Albayrak, ailesine yönelik sürdürülen organize iftira ve karalama kampanyalarına cevap verdi.

Gündem 12.11.2020, 12:02 12.11.2020, 12:42
Berat Albayrak'ın babasından karalama kampanyasına cevap!

Görevden af talep eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bu talebi kabul edilen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın babası Yazar Sadık Albayrak, bilinçli ve organize olarak günlerdir şer odakları tarafından sürdürülen iftira ve karalama kampanyalarına yaptığı açıklamayla cevap verdi.

Ailesine yönelik yapılan kara propagandalara cevap veren Albayrak, "Masa başında sahte ve fitne haberler üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır." dedi.

Sadık Albayrak şu açıklamalarda bulundu:

''Son günlerde şahsım ve ailem hakkında yayılan yalan yanlış haberler üzerine açıklama yapmak boynumun borcu olmuştur.

60 yıllık yazarlık ve gazetecilik hayatıma tarih ve arşivler şahittir. Çocuklarımı gayesi ulvi ve cihanşümul bir davanın neferi olarak yetiştirdim. Onlar da ülkelerine ve içinde yaşadıkları cemiyete hadim oldular. Bunun için üstlendikleri vazifeler ancak bir vasıtadır. Ben onlardan razıyım.

Son günlerde ailem ve çocuklarım hakkında en alçak iftira ve karalamalara tevessül edilmektedir. Bu vicdandan, izandan, insaftan yoksun bir vaziyettir.''

''ERDOĞAN'IN YANINDAYIZ''

Bizler dünyevi makam ve mevkilerle değil; duruşumuzla, fikirlerimizle ve memleketimize hizmetle var olma gayesi güden insanlarız.

Bir dava partisi olan AK Parti’nin ve her daim ‘Nur-u Aynım’ dediğim muhterem Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, “ölümüne ölümüne” duygusuyla, bütün bir aile olarak dimdik durmaktan bir an dahi vazgeçmemiz mümkün değildir.

Emperyal güçlerin ve yerli uzantılarının, başta FETÖ olmak üzere bütün millet düşmanlarının karşısında elimizde ‘Selahaddin’in kılıcı’ alnımız ak, başımız dik dağ gibi durmaya devam edeceğiz.

Masa başında sahte fitne haberleri üretenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır.''

Yorumlar (1)
zeki 8 ay önce
istifa olayında medyanın %90 imtahanı kaybetti , izin verilmeden istifayi haber bile yapamadı,bu cok vahim bir durum,ama tarihin en buyuk komplosu covid -19 da medyanın tamamı, % 100 imtahanı kaybetti.turkiyede tüm medya,yazarlar, partiler,stk lar bu corona komplosuna ,pandemi yalanına isteyerek veya zorunlu olarak destek veriyor.sol dahil tüm medya,hergün yalan haberlerle algı operasyonu ,toplumsal ilizyon yapıyor . bu daha vahim daha trajik bir durum.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?