Binali Yıldırım'dan canlı yayında çok özel açıklamalar

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Kanal D'de canlı yayına katıldı. Binali Yıldırım, AK Parti'nin İstanbul projelerini, seçim kampanyasını anlattı ve soruları yanıtladı.

Binali Yıldırım'dan canlı yayında çok özel açıklamalar

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım; AK Parti’nin İstanbul projelerini, seçim kampanyasını ve tüm merak edilenleri Kanal D'de canlı yayında değerlendirdi.

Moderatörlüğünü Kanal D Haber Başkanı Buket Aydın'ın yaptığı programda Demirören Medya Grubu İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal ve Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat Binali Yıldırım'a gündeme ve seçime dair sorular sordu. 

İşte Binali Yıldırım'ın canlı yayında yaptığı çok önemli açıklamalar;

Buket Aydın: Sahadasınız... Bugün rakibiniz Ekrem İmamoğlu bazı projeler açıkladı. Siz de takip etmişsinizdir. Bu projeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

"Çok yoğun bir gün geçirdik. Tabii ki o projelerin detaylarına bakabilmiş değilim. Şöyle genel olarak bilgi verdiler. Bazıları bizimkilerle benzer, bazıları yönetimsel konular. Biz işimize bakıyoruz. İstanbul'a verilmesi gereken mesajları biz veriyoruz. Diğer adaylar da kendilerine göre mesajlarını verecekler, İstanbullu karar verecek."

Zeytinburnu'nda seçim çalışması yaptınız... Nasıl geçti?

Bugün zeytinburnunda idik. Esnafla bir araya geldik. İşçilerle çalışanlarla, STK'larla güzel bir sohbet yaptık. Hem Zeytinburnu'nu konuştuk hem de projelerden bahsettik. Özellikle İstanbul 4.0 ne anlama geliyor bunu anlattık. Çok bilinmiyor. İçeriği hakkında insanların fazla fikri yok bunu anlattık. İstanbul 4.0 akıllı şehir yönetimi dersek hasıl olur. Aslında bildiğimiz geleneksel şehir yönetiminden tek farkı insanlar dertlerini şikayetlerini size iletiyor siz çözüm üretmeye çalışıyorsunuz. Şehri 7/24 interaktif bir şekilde yönetiyorsunuz. Sorunları birikmeden çözüyorsunuz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5