banner29

“Biz birbirimizi yemezsek, bizi kimse yiyemez!' Şevki yılmaz yazdı...

Yakın siyasi tarihin en etkin isimlerinden, ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz haftalık yazılarıyla gündemi yorumlamaya devam ediyor. 6-8 Ekim Kobani ayaklanmasını köşesine taşıyan Yılmaz, Yasin Börü'nün katledilmesi üzerinden ''Kobani ilk değil, son da olmayacak, bu kapanlar, tuzaklar, desiseler hep olacak'' diyerek, bu planlara karşı alınması gereken tedbirleri de sıraladı...

Gündem 09.10.2020, 15:09 09.10.2020, 17:50
“Biz birbirimizi yemezsek, bizi kimse yiyemez!' Şevki yılmaz yazdı...

“Biz birbirimizi yemezsek, Bizi kimse yiyemez! Ve Biz bölünmezsek Bizi kimse bölemez!” ifadeleriyle, asıl tehditin ''iç fitneler'' olduğuna dikkat çeken Yılmaz, ''Allah'ın ipine sarılanlar için gam yok'' dedi.

İşte Yılmaz'ın ''KOBANİ'ler Kapanı!'' başlıklı yazısı:

Bismillahirrahmanirrahıım

Bizleri insan olarak yaratan, akıl nimetiyle donatan, sayısız nimetlerinin en üstünü Müslümanlardan kılan, kurduğu dünya ve diğer Âlem sofrasında sayısız nimetleriyle yaşatan ve tüm nimetlerin zerresinin hesabını hepimize bir nefes yakın olan ölümümüzle başlayan Kabir Hayatımızda ve Ahiret ’in büyük buluşma ve duruşma gününde soracak olan Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah (c.c)’a hamd ve Eşsiz Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-î Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Hocalarımıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi Olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Kobani Kapanı!

“Doğrusu onlar (inkârcılar ve münafıklar, Müslümanlar ve İslam aleyhine) hileli ve tehlikeli plan yapmakta ve tuzak kurmaktadırlar. Fakat siz hiç endişe etmeyin; Rabbınız Allah olarak Ben de bir plân kuruyorum! Hem de, kâfirlerin tuzaklarını başlarına geçirecek müthiş bir plan!

Öyleyse, ey Peygamber ve ey Müslüman! Rabb’ının hükmü gelinceye kadar, inkârcılara biraz süre tanı; İlâhî gazap başlarına çökmeden önce, azıcık daha mühlet ver onlara! “(Tarık S.15-16-17) ilahi mesajında da belirtildiği gibi; tarih boyu Müslümanlara kurulan kapanlar yani tuzak, desise ve planların hepsi Allah’ın yardımıyla hep zalimlerin aleyhine döndürülmüştür! Kimi zaman kazdıkları gayya kuyularına düşmüşler, kimi zaman tilki ve çakallar gibi kapanlara yakalanmışlardır!

Asırlık Şeytani Planlar olan darbelerin ve devrimlerin hepsi bu Vatana ve bu Ümmete kurulan tuzaklardı! Uzun yıllar Mazlum Coğrafya’da Müslümanlar olarak gaflet tuzaklarına düştük ve inim inim inletildik! Ataizm, Deizm, Faşizm, Komünizm, Liberalizm, Kapitalizm vs. İzimler adına yapılan devrimlerin tezahürü olan Solculuk, Sağcılık, Irkçılık, Mezhepçilik, Dinsizlik

Ve Din İstismarcılığı kapanlarını da bizleri tuzağa düşürmek için kurdular! Ve Türkü Türk’e vurdurmayı denediler! Sonra Alevi-Sünni kavgalarıyla Maraş’ta, Sivas’ta, Kırşehir ve diğer Şehirlerimizde kardeşlerimizi birbirine kırdırttılar!

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?