banner30

banner29

Bomba çıkış: Ali Babacan resmen vazgeçti!

Parti kurma heveslisi eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan, yeni partiyi Aralık ayında kurmaktan vazgeçti. Babacan'ın konuyla alakalı resmi açıklamayı bu ay sonunda yapması bekleniyor.

Gündem 20.12.2019, 19:17
Bomba çıkış: Ali Babacan resmen vazgeçti!

Aralık sonunda partisini kurması beklenen Ali Babacan’ın kuruluş tarihini 2020’ye ertelediği öğrenildi.

konomiden Sorumluk Devlet eski Bakanı Ali Babacan'ın, yeni partisini bu ayın sonunda ilan edeceği bekleniyordu. Ancak, Ahmet Davutoğlu’nun partisinin kuruluşunu ilan etmesiyle tarihin ertelendiği öğrenildi.

Yeniçağ gazetesi yazarı Orhan Uğuroğlu bugünkü köşesinde şu bilgiyi verdi:

“Ali Babacan partisini Aralık sonu kuracağını duyurmuştu. Ancak, Gelecek Partisinin 14 Aralık'ta kurulması Ali Babacan ve arkadaşlarının bu hedeflerini değiştirdi, partilerinin kuruluşu 2020 yılına kaldı. Babacan'ın Aralık ayı sonuna doğru resmi bir açıklama yaparak partinin kuruluş tarihini net olarak vereceğini öğrendim.”

Yorumlar (4)
Günel. 1 yıl önce
Babaçan İyi Siyasetçi Olsa Erdoğan Gibi Lidere Sırtın Çevirmez Dost Kötü Günde Beli Olur Erdoğanla Bir Yürüyür Yolar Ayrılır Hemen Kaçıp Oturur Çebhenin Kuçağında Erdoğala Birlikde Olduğu Anların Anıların Sirlerin Çebheye Söyleyir Çok Zor Babaçan Ne Kader Dostların Sirlerin Düşmenlere Paylaşıp Babaçan Davudoğlu Dövletin Melhemin Düşmenlere Anlatan Siyasetçilerdi Vatan Bayrağ Milleti Bir Gün Tranpa Esede Putine Sataçağlar Allah Korusun Zaten Çebhe Vatani Satmağa Başlayıp
Vatan 1 yıl önce
Adiniz ins kaybolur gider millet olarak sizleri sevmiyoruz .Reis jaybetsin diye dis odaklarin hizmetcisi oldunuz
Alican 1 yıl önce
Habeciliğin orospuluğu bu mudur?
Diriliş ertuğrul 1 yıl önce
Hayinlik eski tarihlerden günümüze kadar gelmekte.Biz Sizleri Adam biliyorduk.Yazıklar olsun size.Sayın Erdoğanın Sayesinde Milletvekili,Bakan ve hatta Başbakan ve Cumhur Başkanı olanınız oldu.Göreviniz biti nce Erdoğana düşman oldunuz.AK Parti ve Erdoğan düşmanları ile birlikte olmaya başladınız.Yazıklar olsun size.Umarım Seçimlerde Sandığa gömülür,Siyasettense silinip gidersiniz.
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?