banner29

Bomba iddia gündeme oturdu! Takvim kapanıyor mu?

Turkuvaz Medya Grubu 2021 yılına kapanmalar ve işten çıkarmalarla girerken, grubun bayrak gemisi Sabah’ın bölge eklerinin kapanma kararıyla, işten çıkarmalar daha da artmıştı. Turkuvaz Medya Grubu’nun, Takvim gazetesinin yayın hayatına son verileceği iddiası da gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Takvim gazetesi kağıt baskısına son verecek. İşte detaylar...

Gündem 15.01.2021, 23:34
Bomba iddia gündeme oturdu! Takvim kapanıyor mu?

MedyaRadar’ın iddiasına göre Genel Yayın Yönetmenliğini Ergün Diler’in yaptığı, Takvim gazetesi kağıt baskısına son verecek…

Bunun için ise koronavirüsle mücadele kapsamında hayata geçen kısa çalışma ödeneğinin uzatıldığı 28 Şubat tarihi beklenecek. O tarihten sonra Takvim dijital olarak yayın hayatına devam edecek.

Medya dünyasındaki iddialara göre Takvim gazetesinin kapanacak olmasının Turkuvaz Medya Grubu’nu karıştırma gerekçesi ise dijital yayın hayatına devam etse de Takvim gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler ve yazı işleri kadrosunun Sabah gazetesinde yer almak istemeleri oldu.

Ergün Diler ve gazetenin öne çıkan isimleri ve yöneticileri Sabah gazetesinde kendilerine yer bulmak için harekete geçti. Bu nedenle grupta içten içe bir hareketlenme başladı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?