banner30

banner29

Bu adamı adliye 8 dakikada saldı! Bu kez herkese küfretti!

Sosyal medyadan yayınladığı videoda 10 Kasım’da Anıtkabir’de slogan atan gençlere küfür ettiği iddiası ile gözaltına alınan işadamı bu kez tepeden tırnağa tüm AK Partililere küfür ve hakaretler savurdu.

Gündem 16.11.2019, 20:09 16.11.2019, 20:47

Sosyal medyadan yayınladığı videoda 10 Kasım’da Anıtkabir’de slogan atan gençlere küfür ettiği iddiası ile gözaltına alınan şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Edinilen bilgilere göre, Mehmet A. isimli şahıs, sosyal medyada paylaştığı hakaret içerikli görüntü sebebi ile gözaltına alındı. 10 Kasım’da Anıtkabir’i ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için slogan atan gençleri hedef alan Mehmet Avcı sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüde gençlere küfür etti. 

Avcı hakkında başlatılan soruşturma gereği bugün gözaltına alınarak savcının karşısına çıktı. Ancak 8 dakika içinde verdiği ifade sonrası adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Avcı adliyeden çıkar çıkmaz yeni bir video daha paylaştı ve bu kez AK Parti'ye mensup herkese aşağılık küfürlerle tekrar hakaret etmeye başladı.

BU NASIL ADALET?

Mehmet Avcı isimli kişinin sosyal medyada ettiği küfür ve hakaretler sonrası kendi deyimiyle "girdisi çıktısı 8 dakikada" ifade verip serbest bırakılması ve çıkar çıkmaz aracının içinden yayınladığı video aracılığıyla bu kez milyonlara hakaretler ve küfürler savurması AK Parti seçmeni arasında infiale yol açtı.

YENİ VİDEOLARI DA YAYINLANDI

Acı'nın gözaltına alınmasına neden olan videonun ardından, AK Partililere küfür hakaret içerikli yeni videoları da ortaya çıktı. İfadeyi alan savcının, toplumu kin ve düşmanlığa tahrik suçlamasında bulunmadan Avcı'yı 3 dakika içinde serbest bırakması ise akıllarda soru işaretleri oluşturdu. 

CİMER'E BAŞVURU YAĞMURU

Yayınladan yeni küfür ve hakaret videolarından sonra pek çok sayıda kişinin CİMER'e başvurarak yargıyı yenideng öreve çağırdığı ortaya çıktı. Savcılığın bu başvuruları dikkate alıp almayacağını ise zaman gösterecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?