banner29

Bu da mı 'organize kötülük çetesi'? Görüntüler bugün İstanbul'dan...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında İETT sefer sayılarını ve metrodaki vagon sayısını düşürmüştü. Sosyal mesafenin korunmasının hayati önem taşıdığı bugünlerde metroda çekilen bir fotoğraf dehşete düşürdü. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, daha önce yaptığı açıklamada toplu taşımadaki kalabalığı 'organize kötülük çetesi' olarak tanımlamıştı. Bu görüntü ile ilgili ise henüz bir açıklama yapmadı.

Gündem 04.04.2020, 20:00
Bu da mı 'organize kötülük çetesi'? Görüntüler bugün İstanbul'dan...

Sabah gazetesinden Damla Kaya'nın haberine göre, işe gitmek zorunda olan ya da mecburiyetten dışarı çıkmak durumunda kalan vatandaşlar, CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İETT sefer sayılarını ve metrodaki vagon sayısını 8'den 4'e düşürmesi sonrası hâlâ sıkıntı yaşıyor.

TIKLIM TIKLIM DOLU

Toplu ulaşım araçlarında bazı bölge ve saatlerde insan yoğunluğu manzaraları hâlâ değişmiyor. İş saatlerinde toplu taşıma araçları tıklım tıklım dolu. Bugün sabah da manzara değişmedi. Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı'nda yine ciddi bir kalabalık vardı.

İmamoğlu ve ekibinin iddia etti ''organize kötülük çetesinden'' iz yok!Gündem

SEFERLERİN AZALTILMASINA TEPKİ

Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı'ndaki dolu ve kalabalık insan manzarası objektiflere yansırken, vatandaşlar toplu taşıma seferlerinin azaltılması kararına tepki gösterdi.

'ORGANİZE KÖTÜLÜK ÇETESİ' DEMİŞTİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, daha önce yaptığı açıklamada toplu taşımadaki kalabalığı 'organize kötülük çetesi' olarak tanımlamıştı. Bu görüntü ile ilgili sie henüz bir açıklama yapmadı.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Maşalah İstanbulda Virüs Salğını Yokumuş Gibi Davranılar İnsanın Gözü Parada İnsanlar Çanlarından Çok Paranı Sevir İstanbul Başkanı Hara Bakır Umarım Paraya Bakır Allah Korusun Ya O İnsanların Birinde Virus Var Orada Olan İnsanlara Bulaşsa Günahı Kimde Umarım Deyeçekler ERDOĞANDI GÜNAHKAR İSTANBUL BELEDİYESİ PARA YIĞIR ERDOĞANDA EVDA KAL ÇAĞRISI YAPSIN ALLAH SİZİ İSLAH ETSİN PARA ÇANSAĞLIĞIN GERİ GETİREMEZ MİLYONUN OLSA BELE
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?