banner30

banner29

Bu işin çivisi çıktı! Hadsiz genç yaşlı adamı rencide etti...

Dünya yaşlı bir adama saygısızlık yapan gençler büyük infiale neden olmuştu. Bugün de mide bulandıran bir video sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Gündem 24.03.2020, 15:19 24.03.2020, 15:29

Hadsiz bir genç, yolda yürüyen yaşlı adama münasebetsiz sözler sarf ederek rencide etti. Ardından fiziksel müdahalede bulunarak ensesine vurdu ve, "Şimdi doğru hastaneye gidiyorsun, hadi bakayım" dedi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Türkiye'de 65 ve üzeri yaşlara sokağa çıkma yasağı geldi. Çoğunlukla uyulan bu yasağı bazı sebeplerle delmek zorunda kalan yaşlılar da oluyor.

Hastaneye giden bir yaşlı adam, evine döndüğü sırada hadsiz birkaç genç tarafından durdurulmuş ve rencide edilmişti. Görüntüler sosyal medyada infiale neden olmuş ve gençler gözaltına alınmıştı.

Yaşanan bu skandalın ardından bugün yeni bir görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde terbiye yoksunu bir genç, sokak ortasında durdurduğu yaşlı adama akılalmaz sözler sarf edip fiziksel müdahalede bulunuyor. Ardından, "Şimdi doğru hastaneye gidiyorsun, hadi bakayım" diyerek ensesine vuruyor.

Söz konusu rezil görüntüler sosyal medyada birçok tepkiye neden oldu.

Yorumlar (1)
olay 1 yıl önce
Olay savcılığa verilmiş aile görüntülerin kaldırılmasını istemiş
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?