Bu nasıl öğretmen? Allah'a defalarca küfredip...

Sosyal medyada Can Demir Karadağ adlı bir öğretmen, paylaştığı küfürlü videoyla büyük tepki çekti. Geleceğimiz olan çocuklar bu öğretmenlerin elinde mi? Bu nasıl öğretmen?

Bu nasıl öğretmen? Allah'a defalarca küfredip...

Tekirdağ Muratlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde beden eğitimi öğretmenliği yapan Can Demir Karadağ'ın paylaştığı video, sosyal medyada tepkilere yol açtı. Bazı kullanıcılar Kemalist saldırganlığın yeniden hortladığını dile getirirken, bazıları da büyük bir provokasyonun önemli bir ayağı olabileceği yorumlarında bulundu.

İÇİP İÇİP 'ALLAH'A KÜFRETTİ

Banyoda oturup açıklamalarda bulunan öğretmenin sarhoş olduğu ve 'Allah'a defalarca küfrettiği gözlemlendi. Mustafa Kemal'i savunmak adına Allah'a ve dini değerlere küfür eden öğretmen, velileri tedirgin etti. Çocuklarının böyle bir saldırgan tutum gösteren bir öğretmenden eğitim almasını istemeyen veliler harekete geçti.

İNCELEME BAŞLATILDI

Alınan şikayetler üzerine devreye giren bakanlık, öğretmenin görevden alındığını açıkladı. Ayrıca, Savcılık tarafından soruşturma başlatıldı. Polis ekipleri tarafından yakalanan Karadağ gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5