banner30

banner29

Bu ne hal sayın Başkan!

CHP’li Ekrem İmamoğlu, Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana üçüncü kez Bodrum tatiline çıktı. Bodrum sevdasıyla sık sık gündeme gelen başkan, dün gece ünlü müteahhit Nedim Keçeli’nin evinde misafir oldu. Ev sahipleri o anın fotoğraflarını da yayınladılar! Ancak ortaya çıkan manzarayı görenler ''Çok ayıp sayın başkan! Hiç yakıştı mı'' dediler... Neden mi?

Gündem 06.08.2020, 09:28 06.08.2020, 14:40
Bu ne hal sayın Başkan!

CHP'li Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na seçildikten sonra sık sık Bodrum tatili ile gündem olmuştu. Hatta İmamoğlu'nun Bodrum Yahşi'de eşi Dilek İmamoğlu adına bir villa satın aldığı, villanın turizm tesis alanına yasadışı şekilde yapıldığı iddiası gündeme gelmişti.

''MASKE VE MESAFE HİÇE SAYILDI!''

Misafir olduğu ailenin sosyal medya hesabından paylaştığı görsellerde Sağlık Bakanlığı'nın pandemi başladığı günden bu yana vatandaşlara sık sık hatırlattığı maske ve fiziki mesafe kuralına uymadığı görülen Ekrem İmamoğlu'nun bu tedbirsiz davranışı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Sosyal medyadan tepkilerini dile getiren vatandaşlar, "Bu ne hal sayın başkan! Hiç yakıştı mı? Kötü örnek oluyorsunuz." şeklinde yorumlar yaptı.

KEÇELİ'NİN MİSAFİRİ 

Dün akşam sosyal medyada paylaşılan görsellerde Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu'nun İstanbul'un en lüks semtleri Beşiktaş ve Sarıyer başta olmak üzere birçok ilçesinde lüks konutlar inşa eden SEBA İnşaat'ın patronu Nedim Keçeli ve manken eşi Gamze Karaman'ın evinde misafir olduğu görüldü

 

Buluşmanın fotoğrafları Keçeli ailesinden Engin Keçeli'nin eşi Selen Keçeli ve Gamze Karaman Keçeli tarafından sosyal medya hesabından yayınlandı. Ayrıca Selen Keçeli paylaşımında, "Başkanımızı ağırladık keyifle muhabbetle…" yazarak Gamze Karaman Keçeli, Ekrem İmamoğlu, Dilek İmamoğlu, Nedim Keçeli'yi etiketledi. Bu paylaşımı Karaman da kendi hikayesi üzerinden paylaştı.

Süleyman Demirel'e yakınlığıyla bilinen ünlü siyasetçi ve işadamı Orhan Keçeli'nin iki oğlundan birisi, SEBA İnşaat'ın patronu ve Ali Şen'in eski damadı olan Nedim Keçeli, 2003 yılında Suzan Şen'den boşanmıştı. 2013 yılında model-oyuncu, Türkiye eski güzeli Gamze Karaman ile ilişki yaşamaya başlamış, 31 Mart 2017'de Nedim Keçeli'nin İstinye'deki evinde evlenmişti. SEBA İnşaat, Sarıyer, Beşiktaş ve Bodrum'da lüks konutlar yapıyor

​​SEL FELAKETİNDE DE BODRUM'DAYDI 

Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz yıl belediye başkanı seçilmesinden kısa süre sonra Bodrum'a tatile gitmişti. İmamoğlu, ağustos ayında yeniden Bodrum'a gitmiş, İstanbul'da yaşanan sel felaketi sırasında burada bulunduğu anlaşılmıştı. Sel felaketi sırasında kısa süreliğine İstanbul'a gelen İmamoğlu, yeniden Bodrum'a dönmüştü.

BAYRAMDA TRABZON'DAYDI

CHP'li Ekrem İmamoğlu, Kurban Bayramı'nı Trabzon’da geçirdi. Hekimoğlu Futbol Kulübü’nü ziyaret eden İmamoğlu'na forma hediye edilmişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?