banner30

banner29

Buket Aydın CHP'li isme tepki gösterdi, Fatmanur Altun'a çağrı yaptı!

Kanal D ana haber spikeri Buket Aydın, CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'ın İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evini fotoğraflaması sonrası eşi Fatmanur Altun'un twetine cevap yazarak "Bu yazdıklarımın siyasetle alakası yok. Fatmanur Hanım isterseniz gelin bana kapım sonuna kadar açık" dedi.

Gündem 23.04.2020, 12:48
Buket Aydın CHP'li isme tepki gösterdi, Fatmanur Altun'a çağrı yaptı!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un eşi Fatmanur Altun, CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'ın evlerini fotoğraflarken yakalandığını belirterek tepki göstermişti.

"Ailemin güvende olduğunu hissederek yaşamak istiyorum" 

Fatmanur Altun Twitter'dan şu paylaşımı yaptmıştı: Ben bir anneyim. Her anne gibi çocuklarımın ve ailemin güvende olduğunu hissederek yaşamak istiyorum. Evimin ve ailemin mahremine girerek, çocuklarımın en temel güven duygusunu paramparça ederek ne elde edeceksiniz?! Elde ettiklerinizin hayrını görecek misiniz?! Tarifsiz üzgünüm.

"Evde nasıl rahat edecekler şimdi"

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın ise Fatmanur Altun'un hesabını ekleyerek, "Bu yazdıklarımın siyaset ile alakası yok. Kocası evde değil; Cumhurbaşkanı ile görevde. Çocukları ile evde tek bir kadın. Bu yapılanı bana kimse açıklayamaz. Kınıyorum! Evde nasıl rahat edecekler şimdi. @fatmanuraltun Fatmanur hanım isterseniz gelin bana kapım sonuna kadar açık." diye yazdı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?