banner30

banner29

Bülent Emrah Parlak'tan skandal paylaşım

Esed rejiminin alçak saldırıları sonrası Bahar Kalkanı Harekatı'na başlayan Türk ordusunun, bu hamlesi ülke içerisindeki bazı kesimleri rahatsız etti. Yılmaz Erdoğan'ın yardakçısı sözde 'Oyuncu' Bülent Emrah Parlak'tan operasyonla ilgili skandal bir paylaşım geldi.

Gündem 01.03.2020, 21:46
Bülent Emrah Parlak'tan skandal paylaşım

Türk ordusunun Suriye'de dış mihrakların etkisi ile Türk askerine saldıran Esed rejimine karşı başlattığı 'Bahar Kalkanı Harekatı' sonrası bazı kesimler yine sosyal medyada tarafını göstermeye başladı. Tiyatro oyuncuları Orhan Aydın ve Bülent Emrah Parlak operasyonla ilgili skandal paylaşımlarda bulundu.

İdlib'de Esed rejimine verilen süre dolmasının ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İdlib'de 27 şubat itibariyle 'Bahar Kalkanı Harekatı'nın başlatıldığını resmen duyurdu.

Esed rejiminin 27 Şubat tarihindeki hain saldırısı sonucu 34 askerimiz şehit olmuş Türk Silahlı Kuvvetleri saldırıya en ağır şekilde cevap vermişti. Bugünde Esed rejimine karşı güvenli bölgenin dışına çıkmaları için verilen sürenin dolmasının ardından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte 'Bahar Kalkanı Harekatı' resmen başladı.

Türk ordusunun müthiş operasyonu ile Esed rejimi darbe üstüne darbe almaya devam ederken bazı ünlü isimler tarafından İdlib operasyonuna yönelik sosyal medyadan skandal paylaşımlar gelmeye başladı.

Tiyatro oyuncuları Orhan Aydın ve Bülent Emrah Parlak, İdlib'de düzenlenen operasyona karşı olduklarını belirterek sosyal medya hesaplarından "Bahar Kalkanı Harekatı"na yönelik paylaşımlarda bulundular. Paylaşımlarında operasyonun yapılmasını engellemek için imza kampanyasında bile bulundular.

İşte Orhan Aydın ve Bülent Emrah Parlak'ın twitter üzerinden paylaştıkları o mesajlar;

KAYNAK: YENİAKİT

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?