banner30

banner29

Büşra hemşireyi tehdit eden şahıs gözaltına alındı

Ankara Şehir Hastanesi'nde görev yapan Büşra hemşire, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan sosyal medya hesabından aşure istemiş, bu isteğinden dolayı Süleyman Kaan Altınok isimli bir şahsın çirkin tehdidine maruz kalmıştı. Durumdan haberdar olan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Büşra hemşireyi arayıp konuştuğunu belirterek desteğini göstermişti. Emniyet Genel Müdürlüğünün açıklamasına göre tehdit yönelten şahıs gözaltına alındı.

Gündem 01.09.2020, 01:00
Büşra hemşireyi tehdit eden şahıs gözaltına alındı

Ankara Şehir Hastanesi'nde görevli Büşra hemşire, twitter üzerin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı etiketleyerek kendisinden aşure istemişti.

Bakan Koca'dan destek

Büşra hemşirenin bu isteği üzerine Süleyman Kaan Altınok isimli bir şahıs çirkince paylaşımda bulunup hemşireyi tehdit etmişti. Olayı öğrenen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Büşra hemşireyi arayarak desteğini belirtmişti.

Gözaltına alındı

Emniyet Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma göre söz konusu şahıs gözaltınaalındı.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Sosyal medyada bir hemşireye karşı hakaret ve tehditte bulunan @SKaanaltnok1 rumuzlu hesabın yöneticisi Süleyman Kaan Altınok isimli şahıs, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce gözaltına alınmış olup hakkında adli işlem başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?