banner29

Çakıcı'nın adamı Sedat Peker'i öldürecekmiş! Aynı adam Erdoğan'ı da...

Cezaevindeki Alaattin Çakıcı'nın bir numaralı adamı olduğu iddia edilen Ömer Korkmaz, Sedat Peker'i ölümle tehdit etti. Haddini aşıp Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da dil uzatan Korkmaz, Peker'e hitaben "Şimdi diyorum ki sana eziyet çektireceğim!.. Seni Tayyip Erdoğan da koruyamaz kollayamaz. Devletin polisi senin yanında duramaz. Ben sana eğer silah doğrultuyorsam bilki, devletin polisi senin yanından ayrılacak.” dedi.

Gündem 27.08.2019, 22:39
Çakıcı'nın adamı Sedat Peker'i öldürecekmiş! Aynı adam Erdoğan'ı da...

3. Göz Gazetesi Alaatin Çakıcı’nın 1 numaralı adamı olduğu belirtilen Ömer Korkmaz'ın bir videosunu yayınlandı.

Videoda Kormaz’ın, Peker’e “Şimdi ben ‘Sedat Peker’den geleceksin benden özür dileyeceksin’ diyorum. Ağır konuşuyorum, oğlum geleceksin benden özür dileyeceksin diyorum. Çünkü; sen bana kahpelik yaptın. Beni, Rizeliyim diye yemeğe davet ettin, benim kafama silah dayadın. Bana hakaret ettin. Beni otobana çıkardın.” şeklinde hitap ettiği duyuldu.

‘SEN ÖLMEYİ HAKETMİŞSİN’

Tehditlerini “Niye öldüremedin o zaman. Niye öldüremediniz oğlum o zaman da bana bugüne kadar eziyet çektirdiniz.” şeklinde sürdüren Korkmaz devamında şu ifadeleri kullanıyor:
“Şimdi diyorum ki sana eziyet çektireceğim! Seni, Tayyip Erdoğan seni koruyamaz kollayamaz. Devletin polisi senin yanında duramaz. Ben sana eğer silah doğrultuyorsam bil ki devletin polisi senin yanından ayrılacak. Sen ölmeyi haketmişsin. Ya da beni öldürteceksin.”

PEKER’DEN YANIT GELDİ

Korkmaz'ın ölüm tehditlerine Sedat Peker’den yanıt geldi.

İnternet üzerinden yayınlanan ve yaklaşık 2 dakika süren ses kaydında Peker; ‘Tedavi oluyoruz, yoldayız oğlum size ne oldu? Bana aleyhte yazı yazdıran o uyuşturucu bağımlıları… O yazıları kimin hangi papazların yazdırdığını biliyorum. O yazıyı yazdıranlarla elbet birgün bunun hesabı olacak. Ancak benim belirlediğim zamanda, benim belirlediğim şartlarda olacak.” dedi.

Ömer Korkmaz, geçtiğimiz günlerde 3.Göz Gazetesi’nden İrfan Aydın’a yaptığı açıklamada “Bazı insanlar bizi susturmaya çalışıyorlar ama yanılmasınlar biz ölmedikten sonra susmayız.” demişti.

‘SEN YA BU ÜLKEDEN KAÇACAKSIN YA DA BU DEVLET SENİ ALACAK’

Peker’e, ‘Sen ya bu ülkeden kaçacaksın ya da bu devlet seni alacak!’ diye seslenen Ömer Korkmaz; “Türk kepçesiyle bilmem kimin kazanını karıştırmayın. Bizi seven sevmeyen dostlarımızın yaşayıp, neler çektiğimizi görsünler. Ölmedik ayaktayız. Anlatmaya’da devam edeceğiz… Sen ya bu ülkeden kaçacaksın ya da bu devlet seni alacak. Seni de alacaklar beni de gerekirse. Çıkıp konuşacağız…” demişti.

Yorumlar (3)
sarıgül 2 yıl önce
Demek ki bu devlet bu itlere idamı getirmediği sürece bu itler sürekli ağızlarından salyalarını akıtmaya devam edecektir. İnsan bu haber ile ilgili satırları üzülerek okuyor malesef.
İrfan Aydın 2 yıl önce
Arkadaşlar, lütfen haberi kaynağından takip ediniz. Sansasyonel haber yapmak doğru değildir. Kimsenin kimseyi tehdit ettiği yok. Videoları izleyin hakikati görürsünüz. Bilakis gazete büromda saldırıya uğrayan benim. Dört kurşun yedik bunu neden Haber yapamadınız da böyle saptırma haber yapıyorsunuz. Biz kimsenin adamı değiliz. Bilakis mafyaya savaş açtık. İyi takip edin lütfen. İrfan Aydın 3. Göz Gazetesi imtiyaz sahibi
Ihsan 2 yıl önce
resman öloüm tehdidi var savcılar nedesiniz uyumayın işlem yapın.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?