banner29

Camiye Hayır Partisi’nin tuzaklarına dikkat!

Milli Görüş hareketinin simge isimlerinden olan Şevki Yılmaz, tekrarlanan İstanbul seçimleri öncesi seçmene kritik uyarılarda bulundu.

Gündem 23.05.2019, 17:54
Camiye Hayır Partisi’nin tuzaklarına dikkat!

CHP'ye karşı ortaya koyduğu açıklamalarla dikkat çeken Şevki Yılmaz, Fatih Sultan Mehmet'in mirasi İstanbul'u Konstantiniyye'ye çevirmeye çalışanlara karşı hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan bir yazı kaleme aldı.

İşte Yılmaz'ın söz konusu yazısı:

“Allah (c.c), hepimize feraset, basiret ve hikmet ile düşünüp meşveretle karar vermemizi lütfetsin” duasını sıkça yapmamız gerekli, çünkü vahim bir dönemdeyiz!

Başların ayak, ayakların baş yapılmak istendiği bu dönemde etrafımızı saran ateş çemberiyle başlatılmak istenen Cihan Harbini görememenin ve bu büyük tehlikelere karşı birleşememenin acılarını yaşıyoruz! Ve gerekli tedbirleri alamazsak daha da beter acılar yaşayacağız Allah muhafaza buyursun!

Bir yanda Büyük Şeytan Siyonist İsrail’in uşakları ABD, İngiltere, Fransa, İtalya Haçlı İttifakı ve o ittifak içinde Moğolları aratmayacak bir kin, hased ve öfkeyle Suud, Mısır, BAE vs. ülkelerden oluşan payanda Müttefik İşgal Kuvvetleri, öbür tarafta İran bahanesiyle yutulmak istenen Pakistan ve Osmanlı’nın evladı Türkiye!

Siyonist, Haç ve Nifak İttifakının asıl ve son hedefleriyse Mekke-i Mükerreme, Medine-i Münevvere ve Kudus-ü Şerif!

Allah’ını, Dinini, Vatanını ve nesillerini seven her kişi, kurum ve kuruluş; nefsi, şahsi, Irki, Mezhebi hesaplarını, hırsını ve hasedini terk ederek Mazlum Coğrafyanın İmamı Türkiye’mize ve Ülke Gemimizin Tayyib Kaptanına sahip çıkmalıyız! Ve bu Vatan gemisini Roma adına ele geçirmek isteyen İmam rolündeki kuzu postlu korsanlara teslim etmemeliyiz!

İslam Âleminin Payitahtı İstanbulumuzu tapınak şövalyelerinin oltalarının ucundaki yemlere aldanarak ‘zulüm 1453 tarihinde başladı’ diyecek kadar adileşen Roma zihniyetine teslim etmemeliyiz!

Sevgili Peygamberimiz ve sancaktarı Eba Eyyub'el Ensari Hazretlerinin övgüsüne mazhar olmuş, Fatih Sultan Muhammed Han’ın emaneti İstanbulumuzu,Kostantıniyye’ye çevirmek isteyenlere teslim etmemeliyiz!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?