Can Ataklı, Ümmü Gülsüm üzerinden başörtüsü düşmanlığı yaparken rezil oldu!

Kim Milyoner İster'de 125 Bin TL kazandıktan sonra özellikle sosyal medyada herkesin sevgisini kazanan Ümmü Gülsüm'e, Can Ataklı tarafından çirkin ifadeler sarf edildi.

Can Ataklı, Ümmü Gülsüm üzerinden başörtüsü düşmanlığı yaparken rezil oldu!

4 yaşında geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle konuşma özrü bulunan Ümmü Gülsüm 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasından 125 bin TL alarak ayrıldı. Sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da arayarak tebrik ettiği Ümmü Gülsüm'e sosyal medyada tebrikler yağdı.

Ümmü Gülsüm'ün başörtülü olması kimse tarafından eleştirilmezken, Başörtüsü düşmanı Can Ataklı hazımsızlığını sunuculuk yaptığı canlı yayında dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Ümmü Gülsüm ile görüşmesine değinen Ataklı, Erdoğan'ın Ümmü Gülsüm'ü başörtülü olduğu için aradığını ifade etti.

Bu sözlerin ardından Can Ataklı sosyal medyada herkesin büyük tepkisini çekti.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 15:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Oflu
Oflu - 1 hafta Önce

Ümmü Gülsüm konuşma özürlü olduğu için Başkan Erdoğan onu tebrik etti bunu anlamamakla kasten yapmiyorsan zeka problemin olabilir

Cemal AYDIN
Cemal AYDIN - 1 hafta Önce

Ne var bunda bizim hoşumuza gidiyor devletin başkanının böyle şeylerden heberdar olarak araması manevi destek vermesi şimdi burda önemli olan senin zoruna giden ne kişinin türbanlı olmasını başkanın onu aramasımı

SIRADAKİ HABER

banner5