banner29

Çanak tutanların ihanetiyle Kale geçildi!

İlahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, ülkemizi işgal etmeye çalışan şer odaklarına karşı kalelerimizi savunmak için 31 Mart Yerel seçimlerini işaret eden yazısında çarpıcı ifadeler yer aldı.

Gündem 14.03.2019, 18:33
Çanak tutanların ihanetiyle Kale geçildi!

Milli ve manevi değerleri ön plana çıkaran açıklamalarla Türk milletinin gönlünde önemli bir yere sahip olan ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günlerin kala önemli açıklamların yer aldığı bir yazı kaleme aldı.

İşte o yazı:

Yaklaşan 31 Mart seçimlerinin önemine binaen daha önceden kaleme aldığımız “İhanete Çanak tutanlar kaleleri koruyamazlar!” başlıklı yazımızı günümüze ışık tutacak şekilde tekrar düzelterek yayınlıyoruz!

Bu nasıl zafer ki; Çanakkale, Balkan, İnönü, Sakarya ve Dumlupınar savaşları sonunda iki milyon kilometrekare vatan toprağı, Osmanlı Devletiyle beraber elden gidiyor. Ve sadece bir avuç Anadolu toprağı elimizde kalıyor. Petrol denizi Musul ve Kerkük bile sınırlarımızdayken terk ediyoruz.

Bu nasıl kahramanlık ki; kıtaların hâkimi cihan devleti Osmanlı üzerinde, planlı bir şekilde bölünmüş sınırlar içinde kırka yakın devletçiklerin kurulmasına çanak tutuluyor.

Bu nasıl vatan ve din müdafaası ki; hem harflerimiz, hem dinimiz ve hem de kıtalararası vatanımız elden gidiyor! 

Şeytan ve yandaşlarına çanak tutarak Rahman olan Allah’a kulluk kalemizi yıktılar.

Emperyalistlere çanak tutarak cihan devleti Osmanlı kalemizi yıktılar.

Latin harflerine çanak tutarak medeniyet kalemizi yıktılar.

Irkçılığa, kavmiyetçiliğe, faşizme ve terörün her çeşidine çanak tutarak birlik, kardeşlik ve hilafet (Dünya Liderliği) kalemizi yıktılar.

Kapitalizme, faize, kumara çanak tutarak ekonomi kalemizi yıktılar.

Fuhşa, zinaya, içkiye çanak tutarak aile kalemizi yıktılar.

Esrara, eroine, alkole çanak tutarak nesil kalemizi yıktılar.

Saygısızlığa, nefrete, kavgaya çanak tutarak sevgi, saygı ve edep kalemizi yıktılar.

Ve manası hâlâ belli olmayan laikliğe çanak tutarak din kalemizi yıktılar.

Ve tam iki yüz yıldır devam eden bu ihanetleri gerçekleştirenleri de koruma altına alarak kahramanlaştırıp putlaştırdılar! Sarıkamış dağlarında, Yemen çöllerinde, Anadolu ve Balkan ovalarında ve Çanakkale’de tam bir milyon şehit verdik. Milyonlarca ocak söndürdük. Geriye milyonlarca dul ve yetim bıraktık. Düşmana Çanakkale’yi geçilmez, Anadolu’yu yenilmez yaptık.

Ama içimizdeki sabataist(dönme)lerin ve masonların ihanetlere çanak tutmaları sebebiyle kaleleribir bir baykuşlara bıraktık. Şimdi oralarda yas var, matem var. Kimi kardeşlerimizi Bulgarların eline, kimilerini Sırplara, kimilerini Siyonistlere, kimilerini de Yunanlılara esir verdik.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?