Cem Uzan o isimleri hedef aldı! 'Elimde belgeler var, yargılanacaksınız'

Fransa'da firari yaşayan Cem Uzan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Yakında belgeleri açıklayacağım" ifadelerini kullandı.

Cem Uzan o isimleri hedef aldı! 'Elimde belgeler var, yargılanacaksınız'

Son dönemde Türkiye’ye döneceği iddia edilen hortumcu Cem Uzan sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Arka planda Ahmet Kaya’nın 'Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz' şarkısının çaldığı videolu paylaşımına Uzan, "Yakında belgeleri de açıklayacağım" notunu düştü.

Fransa'da firari yaşayan Uzan, şunları yazdı:

Bugün tam 16 sene oldu @aptullahgul ve FETÖ çetesi ve polislerinin arasına daldım simdi hepsi firari @aptullatıfsener (bugün CHP) Ahmet Ertürk ve TMSF denen hırsızlar ordusu!! Ali Babacan ve diğer FETÖ çete mensupları. Ailemin 50 senelik mazisine 218 şirkete 40 bin çalışana tecavüz ettiklerinde. Yüce Allah hepsinin belasını versin. İman sahibi hiç kimse bunu bir insana yapmaz. Yakında belgeleri de açıklayacağım. Kim Telsim satışından rüşvet aldı? Kim Star TV’den ve çimento fabrikalarından rüşvet aldı. Star gazetesinin TMSF’den alan kişi kim? Hapiste mi hala? Her şey açıklanacak. Aydın Doğan ve damadı!!”

'Elimde belgeler var, yargılanacaksınız'

Cem Uzan, daha önce de yaptığı açıklamasında Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu için, "Ajanlarla imzaladığınız belge elimde. Yargılanacaksınız" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2020, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5