Cem Yılmaz'a sosyal medyada büyük tepki!

Son zamanlarda verdiği siyasi mesajlarla eleştirilerin odağı haline gelen komedyen Cem Yılmaz, Elazığ'daki depremin ardından yine sessizliğe gömüldü. Sosyal medya kullanıcıları, yaşanan duruma "YazıklarolsunCemYılmaz" etiketiyle tepki gösteriyor.

Cem Yılmaz'a sosyal medyada büyük tepki!

Son dönemde Türkiye'yi ilgilendiren toplumsal konularda sessizliğe gömülürken, içi boş bir politikliğe sürüklenen Cem Yılmaz'a Elazığ'da meydana gelen depremin ardından da sessiz kalması nedeniyle sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Türkiye, önceki akşam saat 20.55'te Elazığ'dan gelen son dakika deprem haberiyle sarsıldı. Elazığ'da meydana gelen 6.8'lik deprem, Malatya, Diyarbakır, Tunceli, Mardin, Bingöl, Bitlis, Batman, Suriye ve Irak'tan hissedildi. Birçok binanın yıkıldığı deprem bölgesinde onlarca vatandaş hayatını kaybederken, binin üzerinde vatandaş ise yaralandı.

Depremin ardından Türkiye çapında bir seferberlik başlatıldı. Birçok bölgeden deprem olan illere yardım yağarken, yerli-yabancı onlarca sanatçı, sporcu ve birçok devlet lideri de Türkiye'nin acısını paylaştı.

Ancak özellikle son dönemde içi boş bir politikliğe sürüklenerek, Türkiye'yi ilgilendiren toplumsal olaylarda sessizliğe gömülen Cem Yılmaz'ın depremin ardından da herhangi bir paylaşımda bulunmaması sosyal medyada büyük tepki çekti.

Twitter'da #YazıklarOlsunCemYılmaz etiketi kısa sürede gündem oldu. Etiketin altında binlerce mesaj paylaşılırken, "Cem Yılmaz halkın parasını emen bir vampirdir" gibi paylaşımlar dikkat çekti.

İşte #YazıklarOlsunCemYılmaz etiketiyle yapılan bazı paylaşımlar;

YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 3 hafta Önce

Milletimiz bunları milyoner yaptılar olacağı bu

SIRADAKİ HABER

banner5