CHP, Kanal İstanbul'u yapacak mı? Kaftancıoğlu cevapladı...

Canan Kaftancıoğlu, İstanbul'da bundan sonra neler olacağına ilişkin konuşarak, AK Parti'nin İstanbul projelerinin devam edip etmeyeceği hakkında bilgiler verdi.

CHP, Kanal İstanbul'u yapacak mı? Kaftancıoğlu cevapladı...

İstanbul'daki projelere ilişkin konuşan Canan Kaftancıoğlu, "İstanbul'u hakikaten yeni bir başlangıç bekliyor. Bu yeni başlangıç da herkesin, belediye kaynaklarının doğru kullanılacağı, belediyede üretilen rantın İstanbul halkıyla eşit paylaşılacağı ve öncelikli yatırımların doğru biçimde yapılacağı bir dönem olacak. 

KANAL İSTANBUL'U YAPMAYACAĞIZ, İNSANLARIN BİRBİRİYLE KAYNAŞMASINI ÖNEMSİYORUZ

Mesela trafik problemi varken Kanal İstanbul'un projeye alınmayacağı, birilerine sırf para kazandırmak için İstanbul halkının aleyhine olan işlerin ihale kılıfı altında verilmeyeceği bir dönem başlıyor. Artık insanların birbiriyle paylaşarak, kaynaşarak yaşayacağı bir dönem başlıyor. İstanbul bundan sonra bir barış kenti olacak." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 23:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Siz önce bi izmiri bok kokudan kurtarin. Yapmicaniz belliydi. Deliler gavur imamogluyu secmis simdi paralar aciba nereye gitcek. Poker mi kumar mi. Fuhus articak mi istanbulda gizli gizli. Alkohol aciba nasil yayicaklar.ach deliler nasilda imamoglu abd itrael avrupa köpegini secdiniz cahiller. Belki ibnelerde simdi daha özgürce yasicaklar evlenebilicekler.

Mehmet Arif
Mehmet Arif - 1 yıl Önce

Kaftancıoğlu ne zaman belediye başkanı oldu??? Yoksa İmamoğlu'nu piyon mu yapacak CHP.nin il başkanı???

SIRADAKİ HABER

banner5