CHP'li adayın yazışmaları ortaya çıktı!

31 Mart seçimleriyle ilgili şaibe ve usulsüzlük tartışmaları sürerken, CHP'nin seçim öncesi, hiçbir partiyle paylaşılmayan sandık kurulu başkanlarının listesini hem de telefon numaralarıyla birlikte ele geçirdiği ortaya çıktı

CHP'li adayın yazışmaları ortaya çıktı!

CHP'li aday sandık kurulu başkanına mesaj atmış!

31 Mart seçimleriyle ilgili şaibe ve usulsüzlük tartışmaları sürerken, CHP'nin seçim öncesi, hiçbir partiyle paylaşılmayan sandık kurulu başkanlarının listesini hem de telefon numaralarıyla birlikte ele geçirdiği ortaya çıktı.

Yüksek Seçim Kurulu AK Parti Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, kişisel Twitter hesabından, 31 Mart Yerel Seçimleri'ne dair yaşanan bir skandalın görüntüsünü paylaştı.

CHP'Lİ ADAYDAN SANDIK KURULU BAŞKANINA MESAJ: SİZE GÜVENİYORUZ

Buna göre; CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Usta, bir sandık kurulu başkanına mesaj atıyor ve, "görevinizi hakkıyla yerine getireceğinize inanıyor, size her zaman olduğu gibi güveniyoruz" diyor.

CHP'nin adayının mesajı şu şekilde:

"Değerli sandık başkanım. Adeta bir demokrasi şöleni havasında yaşanmasını temenni ettiğimiz 31 Mart seçimlerinde aldığımız görev, hepimizin geleceği için son derece önemlidir.

Sağlam bir irade, yüksek adalet bilinci gerektiren bu görevi hakkı ile yerine getireceğinizden en ufak bir şüphemiz dahi yoktur. Sizlere her zaman olduğu gibi güveniyor, görevinizde başarılar diliyorum.

Saygılarımla... Mehmet Salih Usta - CHP Pendik Belediye Başkan Adayı"

LİSTE HİÇBİR PARTİYLE PAYLAŞILMIYOR! CHP TELEFON NUMARALARINI BİLE ELE GEÇİRMİŞ

Hiçbir partiyle paylaşılmayan sandık kurulu başkanları listesinin, hem de telefon numaralarıyla birlikte CHP'lilerin eline geçmesi kafalarda soru işareti bırakırken, üstüne bir de CHP'li adayın sandık kurulu başkanına mesaj atması dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Yılmaz
Hakan Yılmaz - 10 ay Önce

Stadın ismi değişirse Fenerbahçe küme düşmekten kurtulacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner5