CHP'li başkanın torpilli oğlundan skandal paylaşım

Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur’un oğlu Efe Uygur'u TORBEL’e genel müdür yardımcısı olarak atamasının ardından kamuoyunda oluşan tepkilere, oğul Uygur skandal bir cevapla karşılık verdi.

CHP'li başkanın torpilli oğlundan skandal paylaşım

Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, oğlu Efe Uygur’u belediye şirketi olan TORBEL A.Ş.’ye müdür yardımcısı olarak atamı Türkiye gündeminden düşmüyor.

BAŞKAN BASKILARA DİRENEMEDİ

Gündemden düşmeyen haberlerin ardından başkan Uygur, “Güvenebileceğim kimse yoktu, geçici bir görevlendirme” diyerek atamayı savunsa da, kamuoyundan gelen tepkilerin ardından geri adım atarak, oğlunun görevinden istifa ettiğini duyurmuştu.

OĞUL UYGUR’DAN SKANDAL PAYLAŞIM

Konuyla ilgili İzgazete’nin haberine göre, Torbalı Belediye Başkanı Uygur’un müdür yardımcılığına atanan oğlu Efe Uygur ise skandal bir mesaj paylaştı. Uygur, kendisine gelen tepkiler sonrasında kişisel sosyal medya hesabından “Allah’a şükür sizin gibi hırsız da değiliz, sizin gibi köpek de değiliz…” dedi.

ERDOĞAN'I TEHDİT ETMİŞTİ

Bilindiği üzere Torbalı Belediye Başkanı Ramazan İsmail Uygur, seçim zaferinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tehditvari göndermelerde bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5