CHP'li Hüsnü Bozkurt koronavirüs konusunda Erdoğan'ı suçladı!

2017 referandum sürecinde, "Evet sonucu çıkarsa denize dökeriz" diyen eski vekil Bozkurt, bu kez de koronavirüs salgınının sorumlusu olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı gösterdi.

CHP'li Hüsnü Bozkurt koronavirüs konusunda Erdoğan'ı suçladı!

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın canlı yayın konuğu olan eski CHP Milletvekili Hüsnü Bozkurt, koronavirüsle ilgili açıklamalarda bulundu. CHP'li Bozkurt, Türkiye'de koronavirüsün yayılmasındaki suçlu olan kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

"ÜÇÜNCÜ HAVALİMANINI BEN YAPTIM DEYİP AÇIYORSAN.."

Bozkurt, "Ben onu bunu bilmem. Yani kalkıp da üçüncü havalimanını ben yaptım deyip açıyorsan kardeşim, bu salgının sorumlusu da sensin. Ne demek yani." ifadelerini kullandı.

EVET ÇIKARSA DENİZE DÖKERİZ DİYEN ESKİ VEKİL

CHP Eski Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, 2017 Türkiye anayasa değişikliği referandum seçimleri öncesi, Halk TV'de katıldığı bir programda kullandığı "16 Nisan'da yüzde 60-65 hayır çıkacak. Ama evet çıksa bile yine Samsun'dan çıkarız ve sizi de yedi sülalenizi de İzmir'den denize dökeriz. Ortalığı yıkarız ama yine de devleti yönetmenize izin vermeyiz." ifadeleri tepkilere neden olmuştu.

"SEN NE GERİ ZEKALISIN YA"

Erdoğan, Bozkutr'un söylemlerine, "Samsun'dan gireriz diyor. Seni Samsun'a, Amasya'ya, Ankara'ya bile sokmaz bu millet. Sen kimi denize döküyorsun yahu. Sen bu ülkenin vatandaşlarını Yunanlarla nasıl aynı kefeye koyarsın. Sen ne geri zekalısın ya." ifadeleriyle cevap vermişti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 16:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günel
Günel - 2 ay Önce

Erdoğanın Daşı Başına Korkma Çebheden Ölen Olmaz Onların Çanı Daşdan Virüs Savaşı Birden Halkların Kapısın Çaldı Erdoğan Hardan Bilerdi Çebheye İyiliğ Yok Bençe Virüs Çebheden Korkar Erdoğan Virüs Hakda Önçeden Bilse İdi Türk Halkında Hazırlığ Yapardı Çebheyede Kayığ Gemiler Hazırlardı Virüsden Korunardılar Çebhe Ne Zaman Erdoğanın Yakasından Düşeçek Özlerin Ele Aparılarki Sanki Bir Günahları Yok Hep Özlerin İyi Olduğun Söyleyiler Türk Halkı Güzel Millet Ama Çebhe Gibileri Şu Güzeliği Kölgeliyir Çebhe Susmaz Derdleri Erdoğan Umarım Röyadada Erdoğanı Görüler Bir Susun Allah Aşkına Erdoğan Amerka Bangından Para Almır Deye Deli Divane Olmusunuz HÜSNÜNÜN Üzünde Gözlerinde Nifret Kin Püskürür Erdoğan Virüs Savaşı Açmayıp Tranp Savaş Açıp Bir Defede HDP Esed Putin Tranp Kötü Olduğun Söyleyin Allah Aşkına İyi Sözler Danışın Allah Korusun Sabah KİYAMET GÜNÜ DÜNYANI DAĞITSA Çebhe Deyeçek ERDOĞAN Yapdı Erdoğan Gibi Lider Nasıl Koltuğda Dayanır Sizin Kötü Bakışlarınız Daimi Onun Üzerinde Erdoğan Sizi Kötü İşler Görmeye Aman Vermir Sizin Gibi İnsanlarla Bir Arada Olmağ Zor Allah Erdoğan Gibi Lideri Sizin Gibilerin Kötülüğünden Korusun

Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Ulan bu klozet kafalı herife acaba virüsmü bulaştıda böylesine akıl dışı konuşuyor

SIRADAKİ HABER

banner5