banner5

banner29

CHP’li Başkan Ahmet Aras’ı topa tuttu! Müjde Ar’dan yeni hamle

Film oyuncusu Müjde Ar, CHP’li Bodrum Belediye Başkanını adeta topa tuttu. Belediye ile davalık olan Müjde Ar, Gürültüsüz Yaşam Platformu kuracağının sinyalini verdi.

Gündem 25.08.2020, 22:17 25.08.2020, 23:04
CHP’li Başkan Ahmet Aras’ı topa tuttu! Müjde Ar’dan yeni hamle

Film oyuncusu Müjde Ar, CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’a Bodrum Gündoğan’da yaşanan ses kirliliği sebebiyle açık mektup yazdı. Sanatçı, gereğinin yapılmadığını öne sürerek hem Belediye Başkanı’na hem de ilgili işletmelere dava açtı.

CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile davalık olan, Müjde Ar’dan yeni hamle geldi.

‘Adımı deli Müjde’ye çıkardım’

Ses kirliliği yüzünden inat eden Müjde Ar, ‘Bu işlerle uğraşmak için zaman ve inat lazım. İkisi de bende var. Bu yaşadığımdan sonra adımı Deli Müjde’ye çıkardım’ diyerek Gürültüsüz Yaşam Platformu kuracağını belirtti.

Platformun logosunun hazırlandığını ve 3-4 gün içerisinde kurulacağını aktaran Ar, haberi herkese mesajla ilettiğini ve en büyük destekçisinin sanatçı Fazıl Say olduğunu belirtti.

Çalışmalarının Bodrum’la sınırlı kalmayacağını sözlerine ekleyen Ar, 'Belediye gerekeni yapamadı' diyerek, toplantılar düzenleyip gerekirse protesto düzenleyeceklerini söyledi.

‘Sen niye orada oturuyorsun peki?’

Kaliteli yaşam isteyen Müjde Ar, ‘’Belediye üzerine düşen görevi yapmadı, gerekeni yapmamakta kararlı. Sen niye orada oturuyorsun peki? İşin ne?” diyerek Ahmet Aras’a göndermede bulundu.

Müjde Ar, gürültülerden dolayı sağlık sorunları yaşadığını belirterek, geceleri sesler duyduğunu ve 01.30’da biten müziği 04.00’te duyarak uyandığını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?