banner29

CHP'li gazeteci Zafer Arapkirli TRT Kurdi'yi eleştirirken rezil oldu!

İzmir'de meydana gelen depremden sonra provaksyona başlayan CHP'nin kukla gazetecisi Zafer Arapkirli önce TRT Kurdi üzerinden TRT'yi proveke etmeye çalıştı daha sonra deprem bölgesine yardıma giden İHH'yı hedef aldı.

Gündem 31.10.2020, 00:28 31.10.2020, 17:07
CHP'li gazeteci Zafer Arapkirli TRT Kurdi'yi eleştirirken rezil oldu!

İzmir'in Seferihisar açıklarında olan 6,6'lık depremin ardından İzmir'in Bayraklı ve Bornova ilçelerinde yıkımın meydana geldiği, enkaz altında vatandaşların olduğu öğrenildi. ABD Deprem Gözlemevi ise depremin 7 büyüklüğünde olduğunu açıkladı. İzmir'deki depremde 17 kişi yaşamını yitirirken, 763 kişi de yaralandı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "Şu an için 17 enkazımız var. 4 binamız tamamen çökmüş durumda" bilgilerini verdi... Enkaz altında iken Tarım ve Orman Bakanı ile yaptığı telefon görüşmesinde 'Köpekleri salın ben kedi sesi çıkarayım' diyerek depremin simge isimlerinden olan Buse 9,5 saat çalışmanın ardından enkazdan sağ olarak çıkarıldı.

CHP'nin kukla gazetecisi Zafer Arapkirli TRT Kurdi'yi hedef  aldı!

Arapkirli 'YOK ARTIK TRT!.. Zap’larken TRT KURDÎ’ye rastladım. Çalgı-çengi-türkü yayını var. Kürtçe yayın izleyen (misal) İzmirli vatandaşlara bunu mu veriyorsunuz? Çok mu zor TRT Haber kanalına bağlanmak? Yahu siz ne biçim adamlarsınız?' açıklamasında bulunarak TRT'yi hedef aldı. Aynı saatte bir çok TV kanalı mormal süreli yayınlarına devam ederken sadece TRT Kurdi üzerinden TRT'yi hedef alması sosyal medya tepkiye neden oldu.

İşte provaktör  Zafer Arapkirli'ye sosyal medyada gelen tepkilerden bazıları...

Yardıma giden İHH'yı hedef aldı! 

Arapkirli daha sonra depremzedelere yardıma giden İHH'yı hedef aldı. Arapkirli ' YAHU BİR KERE DE ŞAŞIRTIN BİZİ... Yardım ve kurtarma işini “görünmeden” yapmak mümkün değil mi? O fotoğrafı çektirmek için durduğunuz vakitte belki fazladan bir can kurtarılır. Ticari!... Bekleme, “yavşama”

yapma!..' rezil açıklamasında bulundu.

Yorumlar (1)
KEMAL 8 ay önce
deki ey kafirler kininizle geberin.
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?