banner29

Cihangir İslam'ın Bakan Soylu için yaptığı skandal paylaşıma tepki yağdı...

CHP listesinden Meclis'e girip daha sonra Saadet Partisi'ne geçen ve geçtiğimiz günlerde Saadet'ten de istifa eden Cihangir İslam'dan skandal sözleri tepki çekti. Daha önce Meclis kürsüsünden tüm AK Partililere "Allah belanızı versin" diyen Cihangir İslam, bu kez de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef aldı.

Gündem 02.04.2020, 11:36
Cihangir İslam'ın Bakan Soylu için yaptığı skandal paylaşıma tepki yağdı...

Bağımsız Milletvekili Cihangir İslam, sosyal medya hesabı üzerinden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef alan skandal bir paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi'nden istifa eden İslam, Twitter hesabı üzerinden Bakan Soylu'ya "Allah belanı versin" diye beddua etti. Sosyal medyadan Cihangir İslam'a tepki yağdı.

Canlı yayını izleyip Twitter'dan beddua etti

Bakan Soylu'nun dün akşam CNN Türk ekranlarında belediyelerin yardım toplamasını neden engellediklerine dair açıklamalarını izleyen Cihangir İslam, "Bir insan, hekim ve siyasetçi olarak gönül rahatlığı ile kendisine söylüyorum: Allah belanı versin." ifadelerini kullandı.

Meclis kürsüsünde de aynısını yapmıştı

Cihangir İslam, Kasım 2018'de de TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı bir konuşmada tüm AK Partililer için "Allah belanızı versin"demiş ve büyük tepki çekmişti. İşte Cihangir İslam'ın Bakan Soylu'yu hedef alan o paylaşımındaki sözleri:

TBMM kürsüsünde söylediğim #ALLAHBELANIZIVERSIN ifadesi bir kişiye, gruba yönelik değil bir aktarımdı. Şimdi CNNTURK'de belediye yardımları konusunda @suleymansoylu'yu dinliyorum. Bir insan, hekim ve siyasetçi olarak gönül rahatlığı ile kendisine söylüyorum: #AllahBelanıVersin

Skandal paylaşıma tepki yağdı

Cihangir İslam'ın skandal paylaşımına tepki yağdı. İşte o paylaşımın altına yapılan yorumlardan sadece birkaçı;

Yorumlar (1)
Günel 12 ay önce
Allah Sizin Gibilere Bela Versin Süleyman Soylunun Türk Halkına Yapdığı Göz Önünde Millet Düşmenleri HDP Yardım Kanpanyası Yapsın MEHMETÇİKLERİ ŞEHİD EDENLERE PAYLASIN HÜKÜMET İZİN VERMESİN ÇEBHE PARA YIĞIP ONLARA OY VERENLERE VEREÇEK ÇEBHENİN DERDİ PARA NE OLDU PARANIZ KURTARDIMI MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN İLLERDİ MİRASIN TÜKETİRSİNİZ KARALAMA KANPANYASI BAŞLADI SÜLEYMAN SÖYLÜNÜN DAŞI BAŞINA MEHMETÇİKLERLE BERABER ADIMLAYAN BİRİNE NASIL SÖYLEYERSİNİZ ŞUNLARI TÜRK DÜŞMENLERİ
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?