Cilara pusulayı şaşırdı! Hiç beklenmedik bir şekilde İmamoğlu'na sarmaya başladı...

Medyada yer edinebilmek çabasıyla sosyal medya trolleriyle girdiği tartışmalarla şöhretlenen Çağlar Cilara, şimdi de yağlayıp balladığı CHP’li İmamoğlu’nu eleştirdi.

Cilara pusulayı şaşırdı! Hiç beklenmedik bir şekilde İmamoğlu'na sarmaya başladı...

31 Mart ve tekrarlayan 23 Haziran seçimlerinde İstanbul’da CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu için adeta seferber olan televizyon sunucusu Çağlar Cilara, şimdi de seçilmesi için çok uğraştığı İmamoğlu’na patladı. Sırf daha fazla haber olabilmek için üçüncü sınıf medya siteleriyle girdiği diyaloglarla tanınan Cilara, şimdi de CHP’li İmamoğlu’nu eleştirdi.

GERÇEKTEN DE TEK DOSYA ÇIKMADI!

Seçim süreci boyunca CHP'lilerin Müslümanlara ve AK Parti hükümetine yönelik seçmece yalanlarını doğruymuş gibi sosyal medyada yayınlayan Cilara, İmamoğlu’nun ulaşıma yaptığı astronomik zamlar sonrasında hızını alamayıp İmamoğlu’nu da eleştirdi. Cilara, “5.20'den 10 TL yapmak neyin nesi? Hani inanılmaz derecede israf vardı yolsuzluk vardı İBB'de? Hani o israfların, vakıflara giden milyonların önü kesilince vatandaş rahatlayacaktı kaynak yaratılacaktı? Hani yoksuzlukların israfın hesabı sorulacaktı? İBB tek bir dosya çıkarmadı” dedi.

Cilara’nın İmamoğlu’nu eleştirmesi iki taraf arasında alacak verecek anlaşmazlığı şeklinde yorumlandı. Cilara’ya tepki gösteren Yeni Akit yazarı Zekeriya Say, “Seçimden önce orantısız bir şekilde "Yağlar Cilalar"san... Seçimden sonra da böyle "Ağlar Zırlarsın" @caglarcilara… Dur, daha bunlar İstanbuluların iyi günleri.. Daha İzmir gibi kokacağız, Yalova gibi soyulacağız...” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5