banner29

Cübbeli Ahmet Hoca: Savcılar beni çağırırsa silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazırım

Gazeteci Öztürk'in aktardığına göre Cübbeli Ahmet Hoca savcıların kendisini çağırması halinde il il belirterek silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazır olduğunu söyledi.

Gündem 20.09.2020, 16:48 20.09.2020, 20:47
Cübbeli Ahmet Hoca: Savcılar beni çağırırsa silahlanan 150 derneğin ismini vermeye hazırım

Sözcü yazarı Saygı Öztürk, cuma günü Tele1'de konuk olduğu programda, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün, "2 bin selefi dernek silahlanıyor" açıklamasını değerlendirdi.

Öztürk şunları söyledi: "Bugün konuyu tekrar sorduğumuzda bana şunu söyledi: 'Evet, ben 2 bin civarında dedim ama aslında ben isim isim çıkarttım, şu şu illerimizde başta olmak üzere. Savcılar beni çağırsalar 'Ne biliyorsunuz? Hangi silahlanma konusunda sen böyle şeyler söylüyorsun, hangi dernekler, hangi yapılar?' dese ben en azından 150’sinin ismini vermeye hazırım' dedi. Yani savcıların kendisini çağırmasını beklediğini ifade etti. Bana göre bilgisine mutlaka başvurulmalıdır."

Yorumlar (2)
Süleyman 9 ay önce
Gizli ajanlıkmı var yoksa gaibten haberim aluyorsun hocaaaaaa
Yunus 9 ay önce
Söylediklerinin müslümanlara hiçbir faydası olmayanbir adamsın. Tabi tarikatının önündeki engelleri kaldır ki, bol bol bidat uydurasın, kimse dur demesin, incili kaftanın ve cübbenle insanlara cehalet satmaya devam edesin. Allaha hesap vereceksin şüpheli hoca..!
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?