banner29

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ‘lan’ diye seslendi!

Gayrı milli ve çirkin konuşmaları ile tanınan sözde gazeteci Can Ataklı, İran depreminin ardından hasar gören Van'la ilgili, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da hedef alarak çirkin ifadeler kullandı. Sokak ağzıyla konuşan Ataklı, Erdoğan'a "lan" diye seslendi ve deprem vergisiyle ilgili gerçeği çarpıtmaya kalkıştı.

Gündem 26.02.2020, 00:22 26.02.2020, 12:07

Gündemdeki konularla ilgili yaptığı gayrı milli ve çirkin açıklamalarla gündeme gelen sözde gazeteci Can Ataklı, deprem vergileriyle ilgili de tepki çeken ifadeler kullandı.

İran'daki depremin ardından Van'da meydana gelen hasarla ilgili konuşan Ataklı, "Harcadın da ne oldu? Benim param ya. Benim param kardeşim, benim param. Eşek gibi çalışıyorum, vergimi ödüyorum. Sen ne yaptın lan. 17 yıldır oradasın yine su basıyor, depremde yıkılıyor. Bir beceremediniz be" dedi.

Ataklı'nın sokak ağzıyla konuşması tepki çekti.

Yorumlar (3)
vatandaş 1 yıl önce
Terbiyesiz asıl sen kimsin utanmaz bozuk adam...............
XY 1 yıl önce
Soytarı
Günel 1 yıl önce
Erdoğanın Daşı Başına Göyden Daş Düşse Deyeçek Erdoğan Etdi Kin Nifret Sizi Neden Sarmaladı Türk Halkına Kin Nifret Virusu Yayılıp Onun Karşısın Kim Alaçağ Virusun İlaçı Erdoğanı Koltuğdan Endirmek Umarım Erdoğan Getdikden Sonra Türkler Bir Sabah Oyanaçağlarki Türk İsmi Kürd İsmi İle Evez Olup Allah Korusun Çebhe Ve Onu Sevenler Yapaçağ
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?