banner29

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli aşı konusuyla ilgili olarak "Hedefimiz, önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini tamamen çözmektir" dedi.

Gündem 21.10.2020, 08:12 21.10.2020, 08:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı, 3 saat 15 dakika sürdü. Toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan yerli aşı çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Yerli aşı çalışmalarında, iki hafta içinde insan üzerinde deneme safhasına ulaşılacağı görülüyor. Hedefimiz, önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini tamamen çözmektir." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
halil 6 ay önce
Covid insanlığı teslim almak için bir “biyolojik ajan” olarak üretildi. İnsanlık “yargısız infaz”a tabi tutularak “ev hapsine” mahkum edildi.
Maske ağzımıza, burnumuza değil, aslında gözümüze ve kulağımıza takıldı. İnsanlar gözleri var görmüyorlar, kulakları var duymuyorlar, kalpleri var hissetmiyorlar. İnsanlar Covid Korku Pandemisine karşı aşı, ilaç korkutuluyor,sürü psikolojisi ile hareket ediyorlar sanki.bu kuresel komploya karsi herkes sesini yukseltmeli,protesto etmeli.bu herkes icin insani ve islami bir gorevdir,sorumluluktur.
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?