banner29

Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüs için sahada!

Koronavirüs vakalarının Türkiye'de görülmesiyle birlikte verdiği talimatlarla erken önlem alınmasına öncülük eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şimdi de sahaya iniyor. Yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında koronavirüs ile mücadele için eşgüdüm toplantısı yapılacak.

Gündem 17.03.2020, 10:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan koronavirüs için sahada!

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Çarşamba günü koronavirüs ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında eşgüdüm toplantısı yapılacağını duyurdu.

İletişim Başkanı Altun, ''Cumhurbaşkanımız, çarşamba günü koronavirüsle mücadele çerçevesinde kapsamlı bir eşgüdüm toplantısına başkanlık edecek" açıklamasını yaptı.

Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Erdoğan'ın çarşamba günü başkanlık edeceği yeni tip koronavirüs ile mücadele çerçevesindeki kapsamlı eşgüdüm toplantısının ardından millet-devlet birlikteliğiyle atılması gereken adımlarla ilgili kamuoyunu bilgilendireceğini belirtti.

Türkiye'de vaka sayısı 47

Akşam saatlerinde Bilim Kurulu toplantısının ardından kameraların karşısına geçen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Daha sonra açıklayacağım" dediği koronavirüs vaka sayısını sosyal medyadan duyurdu. Bakan Koca, Türkiye'de koronavirüs vaka sayısının 47'ye yükseldiğini açıkladı. Koca açıklamasında, "Bugün 29 yeni tanı kondu. Yeni tanı konanlarla birlikte toplam hasta sayımız 47 oldu. Son 29 vakanın tamamı doğrudan veya dolaylı olarak ABD, Ortadoğu ve Avrupa temaslıdır, 3'ü Umreden döndü. Yurt dışı teması risk olmaya devam edecek. Tedbirleri sıkı uygulayalım" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (1)
Günel 12 ay önce
Reçep Tayyıp Erdoğan Türk Liderin İyiçe Korumağ Lazım Düşmenleri Çok Fetoçular Çebhe Tetikde Onlardan Her Şey Gözlemek Olar Avropada Bütün Dünyada Dimdik Ayağda Olan Lidere Karşı Kirli Oyunlar Yapalar Allah Korusun Çebhe Zaten Virusa Bakmır Derdi Erdoğandı Liderin Dostları Düşmen Çıkdı Babaçan Davudoğlu Gül Düşmen Oldu Yakınında Olan Maskalanmış Kaçdane Düşmeni Var Allah Bilir
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?