Cumhuriyet Gazetesi'nin tavrı güldürdü! Önce övdü sonra...

İstanbul Havalimanı'nın yapımına karşı çıkan ve karalama kampanyası yürüten CHP yandaşı Cumhuriyet Gazetesi İstanbul Havalimanı'nda yolcular için başlatılan yeni hizmeti "yanlışlıkla" övdüğü haberin paylaşımını Twitter hesabından sildi. Cumhuriyet'in bu tavrı sosyal medyada alay konusu oldu.

Cumhuriyet Gazetesi'nin tavrı güldürdü! Önce övdü sonra...

Marmaray'dan Kanal İstanbul'a, 3. Köprü'den İstanbul Havalimanı'na varana kadar Türkiye'nin yaptığı tüm projelere karşı çıkan, aleyhinde çarpıtma haberler ve propaganda yapan Cumhuriyet Gazetesi, İstanbul Havalimanı'nda yolcuların hizmetine sunulan yeniliği övdüğü paylaşımını Twitter'dan sildi.

YOLCULARA HİZMETİ BİLE HAZMEDEMEDİLER

İstanbul Havalimanı'nda dış hatlarda bekleyen yolcuların dinlenebilmesi için kurulan "sleepod"ları haber yapan Cumhuriyet Gazetesi, yapılan yeniliği yanlışlıkla överek sosyal medyada paylaştı. "İstanbul Havalimanı'nda yeni dönem! Yolcular rahata kavuşacak" başlığıyla haberi Twitter'da duyuran Cumhuriyet Gazetesi, daha sonra apar topar bu paylaşımını sildi.

SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU

Cumhuriyet Gazetesi'nin bu övgü dolu paylaşımı "yanlışlıkla" yaptığını belirten birçok kullanıcı ilgili paylaşımın silinmesinin ardından gazeteyle alay etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5