banner29

Daha önce Bakan Koca'ya teşekkür eden Portakal neyin peşinde?

FOX TV’nin haber sunucusu Fatih Portakal’ın daha önce teşekkür ettiği Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'ya sorduğu soru yeni tartışmaları beraberinde getirdi.

Gündem 23.03.2020, 16:08
Daha önce Bakan Koca'ya teşekkür eden Portakal neyin peşinde?

ABD'li Yahudi medya patronu Murdoch'un sahibi olduğu FOX TV'nin haber sunucusu Fatih Portakal’ın, daha önce çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'ya sorduğu soru tartışmalara neden oldu.

Fatih Portakal, koronavirüs karşısında başarılı çalışmasıyla dikkat çeken Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'ya "Evde kalma neden zorunlu hale getirilmiyor?" diye sordu.

Daha önce sosyal medya platformu Twitter'dan açıklama yapan Portakal, şaşırtan paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı:

Korona TR’de. Sağlık Bakanlığı ve bakan ilk günden itibaren liderlik gösterip olabildiğince açık kamuoyunu aydınlatıyor. Bir yurttaş olarak teşekkürler...

Portakal bu kez sorduğu sorularla yeni tartışmaya yol açtı.

Portakal'ın paylaşımı şöyle:

"Evde kalma neden zorunlu hale getirilmiyor? “Kritik hafta, temas kurmayın, toplum sağlığı vs.” denilirken bu uygulamaya geçilmeyişinin nedenini @drfahrettinkoca ve bakanlık açıklayabilmeli?

Önemli olan virüsün sonucunu az kayıpla atlatıp toplum ve birey sağlığını tesis edebilmek"

Yorumlar (2)
Günel 1 yıl önce
Fatih Portağal Sizin İsminize Üzülürem FATİH SULTAN TÜRK HALKIN Küçük Yaşında Fatih Etdi Ya Siz Portağal Türk Halkın Şü Gününde Ne Yapırsınız Sadeçe insanları Üzeçek Sözler Sizden İyi Sözler Beklemek Zor Siz Aparıçı Gibi Kendinizi Aparmırsınız Arkanda Böyük Bir Ordun Var FETÜ ÇEBHE Sırtın Yere Gelmez Şu İnsanlar Sizi Sizde Onları Kukla Gibi Oynadırsınız ERDOĞAN Fox Tel Kanalın Düşmeni Gibi İndide Dövlet Memurlarına Saldırılar Sağlığ Bakanına Dil Uzadamarsınız Sağlığ Bakanın Yapdığın Kimse Yapamaz Siz Portağalın Teşekkürüne Ehtiyaçlarıda Yok Portağalı Türk Halkı İyi Bir Aparıçı Bilir Anlamıram Şu İnsanın İşi Güçü AKP İktiyarda Olanlar Bütün Gün Onları İyileşdirir Çebheni İmamoğlun İyi Olduğun Söyleyir İmamoğlun Portağal İsmayıl Sözleri İle Bezeyip Belediye Başkanı Koydular Umarım Parasız Olmadı Portağal İmamoğlun Zam Yapmasına Kızır Neden Kızırsan İmamoğlu Sizin Dost Sirdaş Fatih Aparıçı Olan İnsan Kin Nifret Yapmaz Aparıçı Doğrular Üzerinde Güneş Gibi Parlamalı
Günel 1 yıl önce
Portağal Çebhenin Fetönun Beşinde Sonun İyi Olmayaçağ
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?