banner30

banner29

Damat adayının ölümünde sır perdesi!

Zuhal Topal'la İzdivaç adlı evlilik programıyla tanınan ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımın ardından intihar eden damat adayı Uğur Doğan ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden dikkat çeken bir açıklama geldi.

Gündem 15.08.2019, 18:45 15.08.2019, 19:01
Damat adayının ölümünde sır perdesi!

Dün saat 18.30 sıralarında Fatih’te yaşanan olayda edinilen bilgilere göre katıldığı Zuhal Topal'la İzdivaç adlı evlilik programıyla tanınan Uğur Doğan isimli damat adayı, sosyal medyadan yaptığı veda paylaşımının ardından intihar etti.

Hastaneye kaldırılan damat adayı, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

''1 SAAT SONRA ÖLDÜ''

İstanbul Emniyet Müdürlüğü yaşanan olaya ilişkin açıklamada bulundu:

Yapılan açıklamada, "13.08.2019 günü saat 18.30 sıralarında Uğur Doğan isimli şahıs ne olduğu bilinmeyen madde içmek suretiyle intihara teşebbüs ile hastane acil servisine 112 ambulans ile getirilmiş ve yaklaşık 1 saat sonra eks olmuştur. Hastane morgunda ölü muayenesi yaptırılmış, şahsın ailesi ile birlikte kaldığı ikametinde yapılan incelemede sağlığa etki edecek kimyasal madde bulunamamıştır. Maktulün cenazesi otopsi için adli tıbba kaldırılmıştır” denildi.

ZUHAL TOPAL'DAN İLK YORUM

Son olarak Zuhal Topal da konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Instastory'den Uğur Doğan'ın fotoğrafını paylaşan Topal, "Çok üzgünüm... Son derece saygılı, efendi bir kardeşimdi. Ailesine sabır, Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?