banner30

banner29

Darbe çağrışımına tokat gibi cevap! 'Boğaz bu mevsim serindir...'

CHP Milletvekili Özgür Özel ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun art arda yaptıkları darbe çağrışımı söylemlerine AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak'tan tokat gibi cevap geldi.

Gündem 01.05.2020, 00:31
Darbe çağrışımına tokat gibi cevap! 'Boğaz bu mevsim serindir...'

CHP'li Özgür Özel'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetini darbe ile tehdit etmesine tepkiler dinmemişken CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Halk Tv'de benzer ifadeler kullanması sert tepkilerin gelmesine neden oldu.

Canan Kaftancıoğlu ve Özgür Özel'in darbe çağrışımı yapan sözlerine Twitter adresi üzerinden yanıt veren AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, "Milletimiz buna en son yelteneni 15 Temmuz’da Şehitler Köprüsü’nden Boğaz’a dökmüştü. Anlaşılan bünyesine demokrasi fazla gelen CHP İl Başkanı, genlerine uygun maceralar arıyor. Haberi olsun; Boğaz bu mevsim serin, yazın da derindir." tepkisinde bulundu.

Yorumlar (1)
Günel 13 ay önce
Çebhe Kaftançıoğlu Darbe Sözleri Dilerinden Düşmür Allah Belanızı Versin Virüs Salğını Unuduldu İndide Kendi Virüsunuz Türk Halkına Zarer Verir Koltuğ Davası Kendinizi Yok Edeçek Kendiniz Batdığça Batırsınız İblisler Türk Halkına Hayırınız Yok Zareriniz Çok Abdula Öçalan Mesaç Yolayıp Darbe Yap Dedi Onlar Dayanamaz Fetö Amerkadan Kendi İblisleri İle Savaşa Başlamağ İsteyir Türk Halkın Ekmeyi Haramınız Olsun Gün Üzü Göremeyesiniz Kaftançıoğlu HDP Çebheni Ne Hale Saldı Çebhe Son Günler Dahada Kötüleşdi Ne Yapdığların Bilemyorlar Türk Halkı Kimlere Kaldı Böyük Şeherlere İblisler Başçılığ Edir İblisler Her Yeri Kirletdi 15 Temuzu Yapamayaçağsınız Hepiniz Habse Getmelisiniz Vatan Milet Düşmenleri
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?