banner30

banner29

Derin Gerçekler'de koronavirüsün öteki yüzü gündeme getirilecek

5Gvirusnews sözcüsü Abdurrahman Dilipak ve yayın kurulu üyesi Bülent Deniz'in sunduğu bu pazartesi Akit TV “Derin Gerçekler'de “Corona gerçeğinin öteki yüzü”nü konuşacaklar.

Gündem 16.07.2020, 21:08
Derin Gerçekler'de koronavirüsün öteki yüzü gündeme getirilecek

Dilipak, geçen hafta The Economist'te tartışılan ancak yerli basında hiç gündem olmayan bir konuyu gündeme taşıyacak ve hem İngilterenin Huawei ile 5G konusunda ipleri koparması, hem de pandemi sürecinde insanların davranışlarının nasıl değiştirildiğini 5G örneği üzerinden açıklayacak.

ARTIK İNTERNET ÜZERİNDEN UYUŞTURUCU SERVİSİ MÜMKÜN OLACAK

5G askeri ve stratejik konularda hayati öneme sahip tehditler sunduğu biliniyor. Dünyanın her santimi alçak irtifa uyduları ile izlenebilecek ve mikro laser silahları ile sabit ve hareketli, hava, kara ve deniz cisimleri vurulabilecek, izlenebilecek, ekin tarlaları ve ormanlarda yangınlar çıkartılabilecek, hayvanlar ve haşerat manipüle edilebilecek. Alçak irtifa uyduları yerin 50 m altına kadar görüntüleyebilecek. Humonoid, robot askerle bu sayede dünyanın her yerinde görev yapabilecekler.

5G üzerinden uyuşturucu ya da süper enerji drogları, afrodizyaklar gönderilebilecek ve Chipler ya da bioresonens yöntemi ile bu kışkırıtıcalar beyin tarafından karaciğerde üretilip kana karıştırılarak sanal bir uyuşturucuya dönüştürülebilecek. On-Nomy adı verilen teknikle artık 5G saysesinde uyuşturucu ile mücadele dönemi bitiyor. Artık Adrenalin bağımlılığı da aynı şekilde yaygınlaşabilecek. Bu anlamda Survivor’un örgütlenmesi ve media üzerinden topluma empoze edilmesi manidar bulunuyor. Survivor finalında DSÖ’ye selam gönderilmesi de konuyla ilgili çevrelerde rahatsızlık uyandırırken Ankaranın DSÖ’ye Türkiyede ofis açma izni vermesi ve 30 ilde birden 5G çalışmalarının başlatılması kaygı uyandırdı.

Dilipak, pazartesi 20.30 yayınlanacak programda, Ayasofya, Hilafet tartışmaları, Doğu Roma ve Ortadoksluk konusu, İstanbul sözleşmesi yanında 15 Temmuz tartışmaları ile, Azarbaycan-Ermenistan krizi, Libya konusu, Doğu Akdenizdeki gelişmeler, El Bab saldırısı yanında Corona sürecindeki erkene alınan yeni tehditler ve yeni dünyanın bazı kavramlarına da açıklık getirecek. Bilindiği gibi, Elon Musk, Ağustos ayında Neurolinklin tanıtımını yapacaklarını açıklamıştı. Artık İnsan, Hayvan ve bilgisayar tek bir networkte karşılıklı etkileşime girebilecekler bu sayede. Siborg biyonik robotlaşacak bu yeni evrde. Dilipak ayrıca Corona lobisinin örgütlemekte olduğu cinsiyetsizleştirme ve Zompadan, Coronalingus, Cuomosexual, Singletons, Pandasex kavramlarına da açıklı getirecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?