banner30

banner29

Dilek İmamoğlu'nun kıyafetini bakın kim dikmiş!

Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, Sultanahmet Meydanı'nda düzenlenen Cumhuriyet kutlamalarına katıldı. Dilek İmamoğlu'nun siyah elbisesi ise sosyal medyayada konuşuldu.

Gündem 30.10.2019, 11:25 30.10.2019, 11:56
Dilek İmamoğlu'nun kıyafetini bakın kim dikmiş!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu eşi Dilek İmamoğlu'yla Sultanahmet'te düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldı. Şevval Sam, Athena Gökhan gibi İmamoğlu'nun seçim döneminden bu yana peşinden ayrılmayan şarkıcıların konser verdiği gecede eşiyle birlikte sahneye çıkan Dilek İmamoğlu'nun elbisesi sosyal medyada gündem oldu.

BARBAROS ŞANSAL DİKMİŞ

Dilek İmamoğlu giydiği elbiseyle CHP'lilerin, "Tam bir Cumhuriyet kadını" yorumlarıyla pohpohlanırken elbiseyi Barbaros Şansal'ın diktiği ortaya çıktı

"TÜRKİYE KIBRIS'TA İŞGALCİ" DEMİŞTİ

Türk milletine ve devletine "B...nuzda boğulun" diyerek hakaretler savuran Barbaros Şansal, geçtiğimiz günlerde Kıbrıs yorumuylada tepki toplamıştı.

CUMHURİYET KADINI(!)

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için giyeceği elbiseyi Türk insanına hakaret etmekten hatta işgalcilikle suçlamaktan çekinmeyen Barbaros Şansal'a diktiren İmamoğlu'nun, "Cumhuriyet kadını" olarak alkışlanması ise sosyal medya kullanıcıları tarafından manidar bulundu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?